Do ROLLER COASTER Cupu zbývá
 

Už je to tady! Registrace na skvělý UCA & UDA kemp pro cheerleaders pod vedením evropského staffu americké organizace Varsity brand právě probíhají.

Tyto americké kempy mají 40-ti letou historii a patří k nejkvalitnějším na světě. První kemp v České republice organizuje Česká asociace cheerleaders ve spolupráci s Varsity brands a Elite.
Při příležitosti konání prvního ročníku využijte speciální slevu 50% pro členy ČACH. Kde můžete získat zkušenosti a informace a prožít skvělý cheer den se špičkovými instruktory za 375 Kč?

Kemp je určen pro všechny věkové i výkonostní skupiny.

Kemp je určen pro  sportovní i taneční cheerleading.

Jednotlivým skupinám budou přiděleni osobní BUDDY instruktoři podle zaměření a budou s nimi pracovat na základě jejich dosažené výkonnosti.

Obsahem kempu budou stunty, baskety, paramidy, spotting, záchrany, skoky, tanec,  x-treme routine - sestava nebo taneční sestavy.

V příloze naleznete detailní info k akci.
Registrace probíhají do 14.4. 2015 v ERS systému České asociace cheerleaders.

Neváhejte a nenechávejte na poslední chvíli. Sportovní areál má omezenou kapacitu. A  skvělá cena láká týmy  z ČR i okolitých zemí :-)


informace o kempu


STAFF
Czech Cheer Association
Tel.: +420 605 11 33 11
www.cach.cz

Vážení trenéři, cheerleaders,

s potěšením představujeme vítěze jednotlivých kategorií, kteří postupují na Mistrovství ČR bez nutnosti účastnit se kvalifikace.

Absolutním vítězem se stala soutěžní skupina Sparks z týmu A-STYL Dragons s celkovým počtem 760 bodů, gratulujeme!

Slavnostní vyhlášení proběhne na Mistrovství ČR.

Současně již nyní zasíláme pravidla na další ročník, který začne jedinou soutěží pod širým nebem - Safari cheer cupem, v dalším ročníku naleznete tři soutěže ve třech různých městech!
V novém ročníku také naleznete nově týmové kategorie!

Těšíme se na vás na našich dalších soutěžích.

VÝSLEDKY 2014/2015

Pravidla 2015/2016

V sobotu 21.3. 2015 se v nově zrekonstruované hale Královka, Nad královskou oborou 57, Praha 7 konal první ročník pohárové soutěže Roller Coaster Cup. Soutěž je zařazena do České národní cheer ligy. Vítěz ligy se automaticky nominuje do finále Mistrovství České republiky v cheerleadingu v květnu 2015. Specialitou letošního ročníku byla spolupráce organizátorů akce České asociace cheerleaders a provozovatelů tradiční Matějské poutě. Soutěžící to roztočili v sobotu hned 2x. Jednou na gymnastickém koberci v hale na soutěži svými sportovními výkony a po druhé na horské dráze a dalších adrenalinových atrakcích na Výstavišti.

Soutěž hodnotila mezinárodní porota a sportovní výkony předvedlo téměř 700 cheerleaders v různých kategoriích. Soutěže se účastnilo 18 týmů z celé ČR a předvedli 155 soutěžních vstupů. Organizátoři akce rozdali 862 medailí a 36 trofejí v kategoriích Cheer i Dance.

Hlavní cenu v kategorii TEAM CHEER získal tým JNS Cheerleaders. Hlavní cena v kategorii TEAM DANCE putovala do Liberce, týmu TAKT. Skoky, akrobacie, živé lidské pyramidy, výhozy děvčat až do výšky 5 metrů, taneční kreace a mnoho dalšího opepřené dobrou náladou a vždy usměvavými cheerleaders byli zárukou výborné atmosféry a prima dne. Odkaz na video sestřih z akce: ZDE

Kdo nestihl být na soutěži, může se podívat na záznam na TVComu