Do ROLLER COASTER Cupu zbývá
 

Slavnostní galavečer České asociace cheerleaders

Vážení sportovní přátelé,

Česká asociace cheerleaders připravuje první ročník slavnostního galavečera, setkání všech trenérů a cheerleaders, na kterém se budou oceňovat úspěšní dobrovolní i profesionální trenéři, sportovci a osobnosti českého cheerleadingu. Věříme, že první galavečer vyvrcholí v pravidelné každoroční slavnostní setkávání i mimo sportovní půdu.

V roce 2001 se začala psát historie sportovního odvětví cheerleading v České republice. Jeho postavení na české sportovní scéně se výrazně upevnilo úspěchem dlouholeté mravenčí práce ČACH a přijetím cheerleadingu mezi státem uznávaná sportovní odvětví, vstupem ČACH do České Unie Sportu, ČOV, Sport Accord a dalších světově uznávaných organizací, sdružujících významná sportovní odvětví. Stejně jako je obvyklé ve všech vrcholových sportech vyhlašovat ty nejlepší sportovce, trenéry a osobnosti, kteří se významnou mírou zasadili o rozvoj sportovního odvětví v dané zemi, také český cheerleading volá po uznání těm, kteří jdou příkladem ostatním. Česká asociace cheerleaders proto poprvé vyzývá sdružené sportovní kluby k nominaci úspěšných a zasloužilých trenérů, sportovců a osobností do vyhlašované spoportovní ankety TRENÉR a SPORTOVEC ROKU.

nominační formulář

Číst dál...

Vážení kolegové,

nastal adventní čas, který nás všechny dojímá a dovoluje  uvědomovat si potřebu blízkých a rodiny. Cheerleaders jsou taková jedna velká rodina, typická svým úsměvem, spiritem a týmovou spoluprací.

Česká asociace cheerleaders se rozhodla uspořádat akci CHRISTMAS CHEER SPARKLE, abychom vyčarovali úsměv i na tvářích dětí, které svoji rodinu a blízké postrádají.

Je to tak jednoduché. Věnujte jedno odpoledne vybranému dětskému domovu ve vašem okolí, uspořádejte vánoční dílničku s výrobou třásní a naučtě děti lehkou cheer sestavičku. Zablbněte si s nima a jistě vykouzlíte několik úsměvů a veselých jiskřiček ve tvářích dětí, kterým se budete věnovat. A zároveň váš tým bude pracovat jako jedna velká rodina a bude mít skvělý teambuilding :-)

Zdokumentujte tuto akci a nejlepší foto pošlete na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 20.12. 2014, všechny fotky zveřejníme a ve veřejném hlasování foto s nejvyšším počtem hlasů získá povánoční - novoroční nadílku dárků pro Vaše děti z Vašeho dětského domova. Udělejte radost hned dvakrát.

Doufáme, že vaše členy potěší udělat dobrý skutek a rozveselit děti tam kde je to potřeba, protože právě cheerleaders by měli být zdrojem energie, radosti a úsměvů.

Christmas Cheer Sparkle začíná a doufáme, že se stane pravidelnou vánoční cheer akcí v ČR!

Hou, hou, hou merry christmas :-)