Do Spirit cupu zbývá

Cílem celého eventu, který se koná v rámci mezinárodní kampaně "Evropa v pohybu" za přímé podpory Evropské Unie a Domu zahraniční spolupráce, je seznámit širokou veřejnost s cheerleadingem jako moderním, dynamickým sportem a nabídnout jí možnost si tento sport vyzkoušet.

Akce je určena nejen dětem, ale i mužům a ženám všech věkových kategorií. Součástí dne budou praktické ukázky choreografií i možnost aktivní účasti při jejich nácviku, vysvětlení základů pyramid a stuntů a jejich ukázka,video koutek s prezentacemi a záznamy z akcí a mezinárodních soutěží, zajímavosti z dějin i budoucnosti cheerleadingu, výroba vlastních pomponů.

V dětském koutku si budou moci děti za odborného vedení samy leccos vyzkoušet, případně je zde mohou rodiče nechat na hlídání a sami se aktivně zapojit do programu pro dospělé. Pro všechny je připravena řada cen za jednotlivé dílčí soutěže nebo i jen za účast.

Více o akci:
https://www.facebook.com/events/1713810788847888/

Pomozte nám podpořit tuto akci hojnou účastí!

Děkujeme vám za hojnou účast na první soutěži v sezoně - Spirit Cheer Cupu 2015. Na odkazu naleznete kompletní výsledky všech kategorií. Gratulujeme ke skvělým výkonům a medailistům k umístění!

VÝSLEDKY KE STAŽENÍ

Dávejte pozor na pitný režim! Víte co vám na Spiritu zažene žízeň? Skvělé nápoje společnosti Kofola, pramenitá voda Rajec a ovocné drinky Bravo Rauch.