Do Finále CZCN zbývá
 
Vážení kolegové,

rádi bychom vám poděkovali za skvělé výkony a úžasnou atmosféru na 14. Mistrovství České republiky v cheerleadingu. Bylo nám ctí sledovat odhodlané sportovce, který na soutěžním koberci nechávali to nejlepší.

Cílem ČACH je podporovat zdravý rozvoj našeho sportu pro sportovce, trenéry i oficiální zástupce na všech úrovních. A právě mistrovství ČR je důležitým bodem v misi ČACH. Tento šampionát ukázal to nejlepší  z Českého cheerleadingu,  soutěživost, respekt a férovost. 25 týmů  a 1075 sportovců a tanečníků  s hrdostí soutěžilo a bojovalo o titul mistrů republiky a každý z vás v tomto boji hraje významnou roli a napomáhal úspěchu této skvělé události.

Děkujeme, že jste se vzájemně podporovali a poukazovali respekt a uznání svým soupeřům. Každý z vás a vašich svěřenců tvrdě pracoval, aby se dostal na Mistrovství České republiky a  mohl zabojovat o zlaté medaile a nominace na Mistrovství Evropy.
V příloze zasíláme výsledkové listiny včetně upozornění na soutěžní nominace na ME.

Dovolujeme si vás požádat o rychlou reakci na potvrzení účasti na Mistrovství Evropy u všech nominovaných soutěžních skupin do pondělí 25. 5. 2015 (oznamte také případnou neúčast nominovaných skupin). Registrace na Mistrovství Evropy budou probíhat přes národní asociace,  ČACH musí potvrdit nominace všech soutěžních skupin a zaregistrovat všechny soutěžící v registračním systému ECU.
 
Děkujeme,
 
VV ČACH

Vážení trenéři, zástupci týmů, cheerleaders,

v příloze naleznete čtvrtý bulletin s finálními informacemi a taktéž konečný harmonogram.

Věnujte prosím pozornost všem informacím v bulletinu a pečlivě prostudujte harmonogram, který doznal drobných změn, hlavně časových v jeho druhé části.
Dále prosím pečlivě prostudujte kdy jsou průběžná vyhlášení a v tento čas se, prosím, dostavte k ploše.

Pro vaši informaci mi dovolte uvést seznam výjimek a divokých karet:
V divizi Individual Girl junior byl povolen start Anitě Kučerové z Glitter stars Slavkov z důvodu odstoupení soutěžící z JNS, Anita byla na dalším místě pro postup.
V divizi Doubles Dance Hip Hop Senior byl povolen start Katce a Báře z Basta cherleaders, které se díky zranění nemohly zúčastnit kvalifikace a proto jim jako loňským vítězům a z důvodu nedostatečného obsazení divize byl povolen start.
V divizi Group stunt allgirl senior byla udělena divoká karta Eagles Senior - Elite z Prague Eagles cheerleaders. Stala chyba u součtu výsledků ligy a vítězem této katgorie měl být tým Dolphins avšak Prague Eagles již byly informováni o svém postupu, a proto se VV CACH rozhodl udělit tomuto týmu divokou kartu a v této divizi vystoupí 6 týmů.


Těšíme se na Vás již tuto sobotu

 E-Bulletin č. 4

Kolik českých týmů najdeš na záběrech ve video WORLD CHEERS? Česká asociace cheerleaders propaguje své členy a aktivity ve světovém měřítku. Let's go CZECH CHEERS!