Do Mistrovství ČR zbývá
dny
2
2
1
1
hod
0
0
8
8
min
2
2
6
6
s
0
0
2
2
 

Vstupenky na 13. Mistrovství České republiky v cheerleadingu a jeho předkola jsou již v prodeji! Neváhejte! Nezapomeňte, že Spirit Cup 2013 byl v předstihu naprosto vyprodaný!

Vstupenky je možné zakoupit v síti Ticketportal.

Vyhraj startovné na Mistrovství Evropy 2014! Vítězem MAJOR AWARD, která se bude letos udílet na MCHČR, se stane soutěžní skupina, která získá celkově nejvyšší bodové ohodnocení. A vyhraje tak startovné na ME! Těšíme se, že na Mistrovství Evropy budete zářit stejně brilantně jako produkty partnera soutěže, který tuto cenu vítěznému týmu věnuje. Kdo to bude? Double? Group? Týmovka? Pracujte na sobě a výhra ve výši až 23 000 Kč může být vaše!

Zapojte svou fantazii, natočte váš tým na cool místě nebo v cheer akci a těšte se na MCHČRZpracujeme vámi zaslané natočené materiály a vytvoříme tak týmovou videovizitku, kterou se bude váš tým prezentovat na Mistrovství ČR! A jako bonus dostanete své zpracované promo po MCHČR k dispozici pro svou další prezentaci týmu! Přejeme hodně legrace a originálních nápadů u společného natáčení a budeme se těšit na vaše filmová díla! A tím myslíme jen hrubé nezpracované záběry, o které se postarají naši profi střihači. Detaily má každý trenér v e-mailu. Na "Mistráku" se můžete těšit na své video-překvapení!

Číst dál...