address-cardangle-downbankbarschevron-leftchevron-rightenvelopefacebook-officialfile-excel-ofile-pdf-ofile-word-ofile-zip-ograduation-capinstagramlinkstartrophyvimeo-squarewindow-close-oyoutube-squarezonerama

CN/CT

Český národní reprezentační tým (Czech National Cheer Team, či zkráceně CN/CT) je výběr nejlepších cheerleaders z celé České republiky a spadá pod Českou asociaci cheerleaders (dále jen „ČACH“). Základní úlohou tohoto týmu je podpora rozvoje cheerleadingu, jako zatím stále se vyvíjejícího sportu.

Reprezentační tým pravidelně jezdí reprezentovat Českou republiku na mezinárodní soutěže, jezdí školit ostatní české týmy, exhibičně vystupuje na českých soutěžích a na různých kulturních, sportovních či charitativních akcích.

Členové národního týmu udávají směr ostatním cheerleaders, nejen svými úspěchy ale i svým chováním mezi sebou a k ostatním cheerleaders. CN/CT je ideální formou reprezentace daného partnera, neboť jsou vzorem pro ostatní a jejich záběr je nejen po celé České republice ale i v zahraničí.

CN/CT je složen ze tří složek:

  • CN/CT Junior
  • CN/CT Masters
  • CN/CT Senior

CN/CT Junior

Složka sportovců do 17 let, která má za cíl účast na oficiálním ICU mistrovství světa junior Worlds. Mimo Mistrovství světa v dubnu juniorský tým exhibičně vystupuje na soutěži pořádané ČACH Roller coaster cup. Juniorský tým má taktéž motivovat další mladé sportovce k pozitivnímu vztahu k tomuto sportu.

Konkurzem na sezónu 2017/2018 prošlo 21 sportovců. Členky týmu AllGirl jsou: Beahm Jaydn, Beahm Kamryn, Berécová Julianna, Bučilová Aneta, Demyanyuk Anna, Dvořáková Johana, Francová Anežka, Gunterová Natálie, Hajná Klára, Hasmanová Barbora, Herbstová Isabela, Jankovská Alena, Křešničková Rozálie, Macháčková Barbora, Mikušová Adéla, Melichárková Michaela, Staňková Radka, Šlechtová Tereza, Štofíková Nikol, Váchová Natálie.

Juniors

Členkami národního týmu pro sezónu 2016/2017 byly:
Beranová Ester, Bradlerová Veronika, Broszová Sára, Čepeláková Veronika, Fleischhansová Klára, Francová Anežka, Guntherová Natálie, Hajná Eva, Hasmanová Barbora, Horynová Eliška, Jankovská Alena, Janteková Veronika, Kniplová Denisa, Kutišová Kateřina, Melichárková Míša, Pačesová Tereza, Plesarová Kristýna , Sabó Adéla, Scheiberová Natalie, Staňková Radka, Štofiková Nikol, Tokolyová Karolína, Vašková Magdalena, Veiglová Adéla, Voltová Tereza, Hartová Nikol, Děmjaňuková Anna.


CN/CT Masters

Tým proškolených instruktorů, který má za cíl školit nové ale i stávající týmy a předávat zkušenosti a rozvíjet tak cheerleading. Masters exhibičně vystoupuje či organizuje exhibiční vystoupení na soutěži pořádané ČACH Spirit cheer cupu. Instruktoři CN/CT Masters se účastní: Summer cheer campu, Tumble campu, UCA campu, školení nových týmů, soustředění a tréninků CN/CT junior a dalších.

Členové CNCT Senior pro sezónu 2017/2018: Česká Jana, Doskočilová Kristýna, Filípková Michaela, Přibilík Jakub, Roch Matěj, Slavík Radovan, Tilgner Michal, Vandělíková Petra, Váchová Veronika, Záveská Anna.

Masters

Členové národního týmu pro sezónu 2016/2017:
Česká Jana, Filípková Michaela, Přibilík Jakub, Slavík Radovan, Tilgner Michal, Vandělíková Petra, Winterová Magda, Záveská Anna.


CN/CT Senior

Složka sportovců, která má za cíl účast na oficiálním ICU mistrovství světa Worlds. Exibičně vystupují na Mistrovtsví České republiky v cheerleadingu. V roce 2016 se jednalo o historicky první oficiálně vyslaný tým na vrcholnou soutěž v Orlandu na Floridě, odkud si dovezli cenné umístění – 8. místo a nechali za sebou mnoho dalších států. Mezi evropskými státy skončila Česká republika druhá. V roce 2017 se seniorský tým umístil v semifinále na 7. místě a z finále si potom odnesl skvělé 6. místo a posunul tak český cheerleading zase o kus dopředu.

Členy národního týmu pro sezónu 2017/2018 v divizi Coed stali: Čermáková Žaneta, Černá Karin, Čiháková Veronika, Doskočilová Kristýna, Koukalová Veronika, Křovina Petr, Kutišová Kateřina, Lavička Milan, Lomičková Tereza, Macharová Aneta, Macharová Sabina, Polanský Ondřej, Přibilík Jakub, Přichystal Tomáš, Roch Matěj, Růžička Ladislav, Skála Jiří, Stolpovskych Alexandr, Sýkora Štěpán, Šlehofr Jakub, Šťastná Lenka, Šulcová Aneta, Váchová Veronika, Vandělíková Petra.

Seniors

Členové národního týmu pro sezónu 2016/2017:
Cihlová Tereza, Čiháková Veronika, Doležalová Linda, Hlásenská Veronika, Jína Marek, Lavička Milan, Linha Ondřej, Lomičková Tereza, Menclová Hana, Mošová Amalie, Nechvátalová Lucie, Polanský Ondřej, Stibůrková Petra, Stibůrková Veronika, Stolpovskych Alexandr, Svitáková Dominika, Šťastná Kateřina, Šťastná Lenka, Šulcová Aneta, Těšínský Tomáš, Vandělíková Petra.

V sezóně 2016/2017 přispěli reprezentačnímu týmu:
Firma Ipsos, Ing. Jaroslava Janteková, Adéla Guntherová, Mgr. Iva Veiglová, Olga Broszová, Soňa Melichárková, Šárka Horynová, Jana Štofiková, Eva Hajná, Marcela Francová, Pavlína Voltová, Firma A-casting s.r.o., Ing. Luděk Bob Jankovský, Zdeněk Hasman, Denisa Kniplová, Romana Sabó, Mgr. Radek Kutiš, Nikol Hartová, Veronika Tokolyová, Vladimír Vašek, Dagmar Bradlerová, Marcela Staňková.