address-cardangle-downbankbarschevron-leftchevron-rightenvelopefacebook-officialfile-excel-ofile-pdf-ofile-word-ofile-zip-ograduation-capinstagramlinkstartrophyvimeo-squarewindow-close-oyoutube-squarezonerama

ČLENSTVÍ

ČLENSTVÍ

ČACH byla založena v roce 2001 a je národní autoritou ve sportovním odvětví CHEERLEADING. V posledních letech sdružuje průměrně 30 klubů a 1 400 cheerleaders z celé České republiky. ČACH nejen pro své členy zajišťuje podmínky pro realizaci cheerleadingu (taneční - Performance, akrobatický – CHEER), legislativní zázemí, dále vedle soutěží realizuje nebo zprostředkovává vzdělávací akce, kempy, praktické workshopy, charitativní akce a v neposlední řadě publikuje, vydává metodické pokyny a pravidla platná pro ČR. Prostřednictvím účasti na soutěžích pořádaných ČACH je možné se nominovat k reprezentaci na Mistrovství Evropy a světa.

Členem ČACH se může stát klub/tým (právnická osoba) i jednotlivec (fyzická osoba).

Výhody členství

automatické členství v České unii sportu, Sport Accord, European Cheer Union, International Cheer Union,
hromadné úrazové pojištění pro všechny členy,
poplatky OSA,Intergram,
legislativní poradna,
mediální podpora (internet, TV, rádio, tisk), zařazení do všech podpůrných programů:
Program BENEFIT Plus - výhody pro členy ve formě slev a výhod u partnerů ČACH
Program AKRO GYM - financovaný Českým Olympijským výborem, nákup technických pomůcek na zlepšení sportovní výkonnosti dětí a mládeže, týmy dostávají zdarma
soustředění a exhibiční vystoupení se členy České národní reprezentace,
CN/CT - Český národní reprezetační tým, možnost se stát členem,
videa a fotografie ze soutěží - zdarma ke stažení, nominace reprezentace na mistrovství Evropy a světa, účast v národní i evropské cheer lize, zvýhodněné poplatky pro členy při účasti na akcích pořádaných ČACH.

Jak se registrovat

Zašlete vyplněnou žádost o klubové členství na adresu sídla spolku a scan na registrace@cach.cz. Založíme vám profil v Elektronickém registračním systému ČACH /ERS/, kam následně po obdržení přístupových údajů zadáte informace o svých členech, kterým touto cestou podáte žádost o členství.
Databáze vašeho klubu/týmu vám v ERS je přístupná kdykoli s možností exportů pro vaše další využití. Přes ERS probíhá registrace nových členů, evidence registrovaných členů a přihlašování na soutěže a akce.

Členský poplatek

Aktuální členský poplatek 250 Kč / člen / sezóna a 1 000 Kč / klub / sezóna. Pro nové členy poplatek 300 Kč / člen / sezóna (zahrnuje i registraci a členský průkaz).

Uvítací balíček pro nové členy (klub/tým)

Školení od členů Českého národního reprezentačního týmu CN/CT – cca 2 hodiny pro celý tým;
Školení pro trenéra, nebo manažera - legislativa, postupy, orientace v problematice – cca 2 hodiny konzultace;
50% sleva na členství v první sezóně;
Přehled základních metodických materiálů;
Vstupné na ČACH soutěž zdarma - 2 vstupenky na vybranou soutěž.

Přihlašovací dokumenty

Žádost o klubové členství - Žádost o týmové členství

Další informace naleznete v ostatních sekcích na webu (zejména soutěže,školení, registace, kontatk a o nás, kde naleznete ke stažení další důležité dokumenty).