address-cardangle-downbankbarschevron-leftchevron-rightenvelopefacebook-officialfile-excel-ofile-pdf-ofile-word-ofile-zip-ograduation-capinstagramlinkstartrophyvimeo-squarewindow-close-oyoutube-squarezonerama

Coach University - Obecné informace

Česka asociace cheerleaders zajišťuje provoz COACH UNIVERSITY, která poskytuje vzdělání pro trenéry, asistenty trenérů a manažery ve sportovním odvětví cheerleadingu. Vzdělávací systém má pozitivní vliv na plynulé zvyšování sportovní výkonnosti, profesionalizaci sportovního odvětví, odbornost pracovníků ve sportovním odvětví, snižení úrazovosti a zvýšení bezpečnosti tréninku. Poskytuje trenérům impulzy k systematickému vedení tréninkových jednotek, rozšíření portfolia tréninkových metod, treninkové metody a postupy.

Více informací o programu COACHES UNIVERSITY v brožuře ke stažení níže.

POVINNOST ABSOLVOVAT TRENÉRSKOU ŠKOLU

Po zavedení licencí jsou všechny stávající týmy (trenéři těchto týmů) povinni zažádat do 3 let od zahájení provozu Coach university o licenci C - cheerleading, pro nové týmy pak do 3 let po registraci. Pro licence B je prostor k získání licence delší, dle upřesnění ČACH. Další typy licencí jsou dobrovolné, souvisejí se zaměřením trenéra.

KATEGORIEZACE základních trenérských licencí - cheerleading
Více informací
Licence C
Licence B
Licence A