address-cardangle-downbankbarschevron-leftchevron-rightenvelopefacebook-officialfile-excel-ofile-pdf-ofile-word-ofile-zip-ograduation-capinstagramlinkstartrophyvimeo-squarewindow-close-oyoutube-squarezonerama

Stunt Camp 2019

Stunty jsou nejspecifičtější částí cheerleadingu, jsou nejvíce hodnoceny v rámci soutěžní choreografie, a proto zlepšování se v této úrovni patří k velice důležitým částem vzdělávání. Pro letošní ročník jsme oslovili velmi zkušenou dvojici instruktorů, kteří mají letitou praxi i v oblasti trénování a předávání zkušeností na kempech či obdobných školeních.

Letošní stunt camp, který se bude konat 5. 10. 2019, povede Ingrid Sever a Ambrož Remškar, velmi zkušení trenéři a instruktoři ze Slovinska. Ingrid je pro české cheerleaders dobře známá, neboť v minulosti a i v nadcházející sezóně bude spjata s českým seniorským reprezentačním týmem. Její zkušenosti i s Ambrožem si tedy nenechte ujít!

Společně s nimi vám budou pomáhat i zkušení instruktoři z Masters týmu. Neváhejte a využijte této skvělé příležitosti zahájit sezónu s těmi nejlepšími.

Více info již brzy.


Informace

Termín konání: Sobota, 5.10.2019

Registrace: http://registrace.cach.cz/

Termín pro registrace: Neděle, 15.9.2019

Kontakt: barbora.schejbalova(at)cach.cz

Místo konání:
TJ Sokol Žižkov II, Na Balkáně 812/21, Praha 3 (velká tělocvična 1. patro) MHD tram "Chmelnice" nebo bus "Balkán", plus 5 minut pěšky. Parking možný v přilehlých ulicích.

Na Balkáně 812/21