address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

Team Czech Republic 2021

Junior Allgirl Advanced
Senior Allgirl Elite
Pro informace o tryouts do Performance cheer se posuňte níže.

Pro národní reprezentaci v cheer divizích máme nový cíl – virtuální Mistrovství Světa ICU. Po velké pauze máš jedinečnou příležitost začít pracovat na sobě navíc, vrátit si a zvýšit svoji kondici a udělat si nové přátele na českém cheer poli!

Mistrovství světa ICU Worlds
Virtual ICU Worlds 2021 se uskuteční 24. 9. 2021 v našich domácích podmínkách. Soutěžit se bude formou zaslání videa nacvičené choreografie. Trenéři reprezentace si kromě vystoupení na této soutěži dali za cíl pomoci vrátit sportovcům napříč celou ČR kondici a vidí virtuální mistrovství jako důležitý mezikrok v přípravách na ICU Worlds 2022 v Orlandu.

Otevírané týmy:
Senior AllGirl Level 5 - věk 14+ (ročník 2007 a starší)
Junior AllGirl Level 4 - 12 - 16 let (Ročník 2004–2009)
Pozn. Senior Performance Freestyle (v samostatném procesu, kdy cílem je Evropská soutěž)

V případě dostatečného zájmu budou otevřena i místa nad rámec vystupujícího týmu o náhradníky.

Trenéři:
Junior: Nikola Dohnalová, Alexandr Stolpovskych
Senior: Ingrid Sever, Ondřej Polanský

Tryouts
Průběh tryouts (výběrového řízení) je přizpůsoben aktuálním restrikcím a podmínkám, které máme k dispozici.

Bude se skládat ze dvou kol:
1. kolo čistě virtuální na základě zaslání videí
2. kolo prezenční v tělocvičně

1. kolo Tryouts
Přihlášky otevřeny do 7. 5.
Nahrání všech videí do 10. 5.
Vyhlášení výsledků 1. kola 17. 5.

Na základě vyplněné přihlášky vám vytvoříme vaši personifikovanou složku na Google Drive, kam budete nahrávat svá videa a fotografie. Proto neodkládejte odeslání přihlášky a udělejte to co nejdříve v případě zájmu.

Abyste prošli prvním kolem, bude nutné:
Vyplnit přihlášku zde.
… dále dodat videa a foto dle určených specifikací:

 • Akrobacie
 • Stuntů
 • Skoků
 • Flexibility (topové)
 • Kondice
 • A přiložit svoji fotografii, abychom vás v druhém kole poznali.

Podrobné specifikace
Senior najdete ZDE
Junior najdete ZDE

Trenéři domácích týmů – 10. 5. vám zašleme na základě přihlášených dotazník týkající se vašich atletů. Prosíme o operativní spolupráci a vyplnění tohoto dotazníku nejpozději do 14. 5.

2. kolo Tryoutu
Proběhne 22.-23.5./5.-6.6.2021.
Bude přizpůsoben aktuálním situaci a opatřením. Aby se mohl jedinec účastnit, bude nutné doložit negativní výsledek testu na COVID 19, popřípadě bude uskutečněno testování na místě tréninku.

Tréninky
Pro účast v národní reprezentaci je povinné účastnit se všech tréninků v plném rozsahu. Průběh tréninků bude vždy v souladu s pandemickými opatřeními. V souvislosti s datem virtuální soutěže (24. 9. 2021) je nutné počítat s tréninky během prázdnin.

26.-27 6.2021
23.-25.7.2021
13.-15.8.2021
04.-05.9.2021
18.-19.9.2021

Výdaje
Cesta na Mistrovství světa byla vždy finanční výzvou pro členy, a proto s radostí oznamujeme, že z důvodů konání soutěže v domácích podmínkách jsme schopni náklady této akce minimalizovat. Je nutné počítat s cestovným a stravným během tréninků.

Termíny
07.05.2021 Uzavření přihlášek
10.05.2021 Čas pro nahrání videí k 1. kolu tryouts
14.05.2021 Trenéři vyplní dotazník (který bude zaslán 10. 5.)
17.05.2021 Vyhlášení výsledků prvního kola
22.-23.5./5.-6.6.2021 II.kolo tryouts (termín závisí na vývoji pandemické situace)

Projekt národní reprezentace se bude přizpůsobovat aktuálním restrikcím při boji s pandemií. I přesto, že se snažíme udělat co nejlepší plán s různými variantami, situace je nevyzpytatelná. Využití možnosti návratu do tělocvičen a k cheerleadingu vidíme jako prioritu, a proto budeme dělat vše co je v našich silách, aby se projekt v plné míře uskutečnil. Samozřejmě nikdo z nás neví, jaký bude další vývoj pandemie, proto vás prosíme o shovívavost ke změnám zejména v termínech tréninků.

Těšíme se na vás! Let’s Go Team Czech Republic!


Image 6483441 2

Team Czech Republic 2021

Senior Performance Cheer

Tým Performance cheer měl za cíl Mistrovství Evropy, i když prozatím nemáme náhradní termín či variantu této soutěže, můžeme tým sestavit a mít tak náskok, využít času na kvalitní přípravu a připravovat se tak na další sezónu. Taktéž je zde možnost avizované evropské soutěže v listopadu tohoto roku.

Otevíraný tým:
Senior Freestyle Pom - věk 14+ (ročník 2007 a starší)

V případě dostatečného zájmu budou otevřena i místa nad rámec vystupujícího týmu o náhradníky.

Trenéři:
Laura Slana, Kristýna Oláhová

Tryouts
Průběh tryouts (výběrového řízení) je přizpůsoben aktuálním restrikcím a podmínkám, které máme k dispozici. Bude se skládat ze dvou kol: 1. kolo čistě virtuální na základě zaslání videí 2. kolo prezenční v tělocvičně

1. kolo Tryouts
Přihlášky otevřeny do 13. 5.
Nahrání všech videí do 15. 5.
Vyhlášení výsledků 1. kola 20. 5.

Na základě vyplněné přihlášky vám vytvoříme vaši personifikovanou složku na Google Drive, kam budete nahrávat svá videa a fotografie. Proto neodkládejte odeslání přihlášky a udělejte to co nejdříve v případě zájmu.

Abyste prošli prvním kolem, bude nutné:
Vyplnit přihlášku zde.
… dále dodat videa a foto dle níže určených specifikací.
A přiložit svoji fotografii, abychom vás v druhém kole poznali.

Podrobné specifikace

 1. SKOKY:
  1) Toe touch
  2) Firebird (right and left)
  3) C jump
  4) Tilt jump

 2. OTOČKY:
  1) double and triple pirouette
  2) a la second turns

 3. FLEXIBILITA:
  1) front leg hold (right or left or both)
  2) tilt leg hold (right or left or both)
  3) C kick
  4) scale or scorpio or needle (right or left or both)

 4. POM TECHNIQUE:
  Ukaž krátkou sestavičku na hudbu, kde předvedeš všechny základní pohyby (A, V, T, broken T, daggers, touch down, karate, cherio)

 5. Nahrajte své FOTO (slouží k identifikaci u druhého kola tryoutu)

Trenéři domácích týmů – 15. 5. vám zašleme na základě přihlášených dotazník týkající se vašich atletů. Prosíme o operativní spolupráci a vyplnění tohoto dotazníku nejpozději do 18. 5.

2. kolo Tryouts
Bude přizpůsobeno aktuálním situaci a opatřením. Aby se mohl jedinec účastnit, bude nutné doložit negativní výsledek testu na COVID 19, popřípadě bude uskutečněno testování na místě tréninku.

Tréninky
Pro účast v národní reprezentaci je povinné účastnit se všech tréninků v plném rozsahu. Průběh tréninků bude vždy v souladu s pandemickými opatřeními. V první vlně budou tréninky probíhat v online prostředí, dále počítáme s tréninky v tělocvičně od září 2021. 4.–5.9.2021
18.–19.9.2021

Projekt národní reprezentace se bude přizpůsobovat aktuálním restrikcím při boji s pandemií. I přesto, že se snažíme udělat co nejlepší plán s různými variantami, situace je nevyzpytatelná. Díky specifikám Performace cheer můžeme ale využít v mnohem větší míře trénink v domácím prostředí, což bereme jako velký benefit. Využijme společně tedy čas a vytvořme silný reprezentační tým v taneční divizi.

Těšíme se na vás!
Let’s Go Team Czech Republic!