address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

Tým 2020/2021

Tým 2020/2021

Nová šance pro českou reprezentaci – ICU WORLDS 2021 (Virtual)
článek ze dne 29. 6. 2021

V březnu tohoto roku bylo oznámeno, že letošní ICU Worldsse bude, díky stále probíhající pandemii, konat virtuální formou. Termín pro zaslání soutěžních videí byl stanoven na 24. 9. 2021. Díky připravenému plánu Prezidia ČACH a nadšení trenérů ale i sportovců byly zahájeny přípravy našich reprezentačních cheerleadingových týmů v divizích Team Cheer Advanced Junior a Team Cheer Elite Senior k účasti na této významné soutěži. Vedením juniorského týmu byla pověřena Nikola Dohnalová spolu s Alexandrem Stolpovskych, trenérem seniorského týmu se stal Ondra Polanský a Ingrid Sever. Vzhledem situaci bylo první kolo tryouts do reprezentačních týmů uskutečněno v online formě, zájemci zasílali přihlášky včetně videí svých dovedností. S rozvolněním situace se ve dnech 5. a 6. 6. 2021 v Dobřichovickém Jojo gym mohlo uskutečnit druhé kolo tryouts, kde už se všechny zájemkyně s trenéry potkaly osobně. Všechny zájemkyně předvedly skvělé výkony. Oba týmy se budou připravovat během několika prázdninových kempů a v průběhu září, kdy také natočí svoje soutěžní videa.

Do juniorského týmu bylo vybráno 24 děvčat:

Eliška Bezděková, Nela Doležalová, Karin Fišerova, Lucie Grusová, Tereza Hošková, Julie Hošnová, Nela Kováčová, Petra Pátková, Blanka Šípková, Klára Skálová, Kristýna Slaninová, Adéla, Šmídová, Eliška Tůmová, Nikol Vanderková, Viktorie Vejvodová, Kristýna Výborná, Daniela Vydrová, Klára Wolfanová, Tereza Zemánková, Alžběta Vartová, Eva Bernášková, Marie Brtníková, Kateřina Hušáková, Anna Bartoňová.

Do seniorského týmu bylo vybráno 23 reprezentantek:

Tatiana Benžová, Alžběta Čechová, Karin Černá, Michaela Filípková, Nikola Horáčková, Klára Jeřábková, Kateřina Jírů, Linda Karásková, Krstýna Kohoutková, Tereza Kotalová, Tereza Kovaříková, Anastasia Maksimova, Michaela Melichárková, Anna Přibylova, Michaela Sentenská, Natálie Scheiberová, Tereza Syrovatková, Michaela Šťastová, Jana Urbanová, Zuzana Vacurová, Petra Vandělíková, Kateřina Veselá (JNS), Kateřina Veselá (Brno Tigers).

A jak vnímají vše trenéři Nikola Dohnalová a Ondřej Polanský?

Jaká byla příprava na tryouts?

Nikola: Tryouts byl letos kvůli restrikcím dvoukolový. V prvním kole se zaslali videa. Společně se Sašou jsem celý víkend měli na to, abychom se na vše podívali a zhodnotili jednotlivá děvčata. Na základě toho, jsme pak vybrali postupují do druhého kola. Samotný již fyzický tryout byl tak mnohem rychlejší a konečnou finální sestavu členek pro Virtual ICU Worlds 2021 jsme měli vybranou v sobotu v podvečer. Soutěžní tým se skládá z 20 děvčat a čtyř náhradníků. Musíme říct, že jsme velice spojení se složeným týmem, sešla se tu skvělá parta holek.:))

Ondra: Na první kolo tryoutu nám zájemci zasílali videa, která jsem všechny zhlédl a na základě toho jsem si předem rozdělil atlety. Samozřejmě hodně záviselo na tom v jaké budou formě na druhém kole v tělocvičně a jak jim půjdou stunty.

Co od týmu očekáváš?

Nikola: Naším cílem je a bylo heslo nastartovat český cheerleding po covid pauze. Už na tryoutu byly vidět rozdíly mezi těmi, kteří nezaháleli, a i během pandemie se udržovali v kondici či měli podpůrný program od svého domovského týmu. A naopak ti co ne. Dalším metou je pak vytvořit čistou sestavu, která bude hrdě reprezentovat ČR. Virtual Worlds je pro nás něco úplně nového, takže je to určitě výzva a moc se na to těším.

Ondra: Očekávám a zároveň bych si přál, aby si tým užil sestavu, zajel čistou choreografii a aby členky odcházely z plochy s tím, že do toho daly vše. Věřím, že s týmem budeme hrdě reprezentovat český cheerleading.

Co pro tebe znamená být trenérem české reprezentace?

Nikola: Já už třetí rok jsem trenérem národního týmu, ale ještě jsem nikdy jsem nevyjela na soutěž. :D Ale už do třetice by to mohlo vyjít. Věřím tomu, že vše zlé již máme za sebou a nyní začne opět žít cheerleading ve velkém. Pro mě osobně je to vrchol mé trenérské kariéry. Moci předat vše co mi dal můj domovský tým JNS všem atletům z České republiky. Takže je to pro mě obrovská čest a výzva. A budu se snažit co nejlépe tým připravit.

Ondra: Vždycky pro mě reprezentace na MS znamenala obrovskou čest a možnost bojovat za všechny cheerleadres z České republiky. Teď jako trenér cítím povinnost pro reprezentantky udělat maximum, aby si sestavu užily a odcházely s pocitem, že to za to stálo.

91407DAC 4562 4A60 830A 200B3DE9C6CA

Nové informace k ICU MS 2021
článek ze dne 18. 1. 2021

ICU a IASF nyní pracuje na datu v srpnu nebo září 2021, datum stále ale není potvrzeno a záleží na vývoji situace s pandemií, ve hře je však i nějaká forma virtuální soutěže. USASF nejspíše své Mistrovství nepřesune na stejné období jako ICU (na srpen či září). Vše samozřejmě velmi úzce souvisí s naším projektem reprezentace.

V tuto chvíli vše ovšem navazuje nejen na datum ICU (v okamžiku kdy bude skutečně vyhlášeno a potvrzeno) ale i na uvolnění možnosti tréninků v ČR a uvolněním restrikcí týkajících se případně cestování.

Pro účast na MS potřebuje naše reprezentace minimálně 5 měsíců adekvátních, plnohodnotných tréninků (zde samozřejmě je nutné brát i v potaz na jak dlouhou dobu se pauza v trénincích vyšplhá).

Informaci ohledně konání ME prozatím nemáme od ECU žádnou.

V případě dalších upřesňujících informací vám je co nejdříve předáme.


Sezona 2020/2021
článek ze dne 1. 9. 2020

Po nestandardní situaci po dobu sezony 2019/2020 se vedení Team Czech Republic a VV ČACH rozhodlo, že pro sezonu 2020/2021 otevře 3 reprezentační týmy:

 • Junior all girl L4
 • Senior all girl L5
 • Senior Performance cheer

Přihlášky do Team Czech Republic 20/21 jsou již uzavřené. Těšíme se na cheeerleaders na říjnových tryouts a na jejich reprezentaci na ME a MS.

Cíl sezony: Úspěšná reprezentace Junior all girl L4 a Senior all girl L5 reprezentačního týmu ICU Worlds 2020 (MS) a Senior Performance cheer na ECU Championships 2021 v Itálii. Navázání na úspěchy týmů a posunutí výkonosti o další krok a podpora a rozvoj performance cheer v České republice..

Termíny:

 • 17.10.2020 - Tryout Dance Team Czech Republic, Jojo Gym Dobřichovice
 • 17.10.-18.10.2020 - Tryout Senior, Junior TCR, Jojo Gym Dobřichovice
 • 21.-22.11.2020 - Tréninky Senior, Junior, Jojo Gym Dobřichovice
 • 19.-20.12.2020 - Tréninky Senior, Junior, Dance, Jojo Gym Dobřichovice
 • 30.-31.1.2021 - Tréninky Senior, Junior, Dance?, Jojo Gym Dobřichovice
 • 20.-21.2.2021 - Tréninky Senior, Junior, Dance (A), Jojo Gym Dobřichovice
 • 13.-14.3.2021 - Tréninky Senior, Junior, Dance (A), Jojo Gym Dobřichovice
 • 27./28.3.2021 - Show Off Team Czech Republic Senior, Junior
 • 3.-4.4.2021 - Tréninky Senior, Junior, Dance, Jojo Gym Dobřichovice
 • 21.4.-23.4.2021 - Orlando Mistrovství světa (ICU Worlds) (odlet cca 17. 4., návrat 24. 4. 2021)
 • 29.-30.5.2020 - Trénink Dance Team Czech Republic - taneční sál, místo bude doplněno
 • 5.6.2020 - Exhibice Dance Team Czech Republic na Czech Cheer Nationals
 • 12.-13.6.2021 - Trénink Dance Team Czech Republic - taneční sál, místo bude doplněno (A)
 • 3.-4.7.2021 - ME Itálie - Dance Team Czech Republic

Souhrné informace CHEER Teams Czech Republic 2020/2021 Zde
Souhrné informace DANCE Teams Czech Republic 2020/2021 Zde.

Pojďme si představit trenéry, kteří budou naše reprezentanty celou sezónu provázet a připravovat je na jejich velký okamžik.

Cheer tým Senior:
Head Coach - Ingrid Sever
Assistant Coach - Ondřej Polanský

Cheer tým Junior:
Head Coach - Nikola Dohnalová
Assistant Coach - Alexandr Stolpovskych

Dance tým:
Head Coach - Laura Slana
Assistant Coach - Kristýna Oláhová

Manager TCR: Andrea Paňko
Projekt manager TCR: Jana Slavíková

Snímek obrazovky (85)