address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

Nudíte se? Chybí vám cheer? Pojďte si s námi zahrát CHEERxeso!

by Martina Železná Novinky

Je to už pár týdnů, co jsme všichni začali doma trávit mnohem více času, než jsme byli doposud zvyklí. Ale i doma se dá cvičit, cheerovat a spojit to s pěknou hrou.

A my do toho jdeme s vámi. Připravili jsme si pro vás, v duchu hesla Kdo si hraje, nezlobí (se), CHEEROVÉ PEXESO, speciálně vytvořené pro české cheerleaders, se všemi českými kluby sezóny 2019/2020 a českou reprezentací navíc!

Snad vám udělá radost a zajistí větší než malou dávku tak trochu jiných zážitků do vašich domovů :)

ZDE najdete CHEERxeso ke stažení v plnotučné barevné verzi. Nezapomeňte potisknout obě strany :) A pokud máte, doporučujeme zvolit pevnější papír. 

Vystřihněte si CHEERxeso a cheerujte DOMA! 

SDÍLEJTE ZÁŽITKY 

Podělte se s ostatními na sociálních sítích a označujte hashtagem #cheerxeso2020

HLEDEJTE DVA STEJNÉ KLUBY!

Všechny karty se zamíchají a rozdají na stůl rubovou stranou navrch. Cheerleaders či jeho spoluhráč, který začíná hru, otočí libovolné dvě karty lícem navrch. Pokud jsou kluby na kartách shodné, získává bod a pokračuje ve hře otočením další dvojice karet. Pokud jsou kluby na kartách rozdílné, otočí je zpět rubem navrch a ve hře pokračuje další cheerleaders. Hraje se tak dlouho, dokud nejsou odhaleny všechny dvojice klubů. Vyhrává ten, kdo má na konci hry nejvyšší počet karet.