address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

Stunt Camp 2019

Stunty jsou nejspecifičtější částí cheerleadingu, jsou nejvíce hodnoceny v rámci soutěžní choreografie, a proto zlepšování se v této oblasti patří k velice důležitým částem vzdělávání všech trenérů a cheerleaders. Pro letošní ročník jsme oslovili velmi zkušenou dvojici instruktorů, kteří mají letitou praxi i v oblasti trénování a vedení kempů či obdobných školeních.

Letošní praktický stunt camp pro aktivní cheerleaders, který se bude konat 5. 10. 2019, povedou instruktoři ze Slovinska, a to Ingrid Sever a Ambrož Remškar. Ingrid je pro české cheerleaders dobře známá, neboť v minulosti a i v nadcházející sezóně bude spjata s českým seniorským reprezentačním týmem. Její zkušenosti i s Ambrožem si tedy nenechte ujít! Společně s nimi vám budou pomáhat i instruktoři z Masters týmu. Neváhejte a využijte této skvělé příležitosti zahájit sezónu s těmi nejlepšími.

Camp je rozdělen do tří bloků dle obsahu, ať se každý může zaměřit přesně na svůj Level a prvky, které odpovídají jeho potřebám:

  • 9-12 hod - Stunts Level 0, 1 a 2
  • 13-16 hod - Stunts Level 3, 4, 5 a 6
  • 17-19 hod - Double Partner Stunts a Partner Stunt

Cena:

  • při včasném přihlášení do 15. 9. 2019 390 Kč / 1 os. / 1 stunt blok
  • pozdější přihlášení nebo pro nečleny ČACH 490 Kč / 1 os. / 1 stunt blok
  • při účasti více jak 10 osob z jednoho klubu 1 osoba zdarma
  • 1 trenér jako doprovod vykonávající dohled nad nezletilými osobami zdarma

Přihlášení na camp je možné zasláním na email barbora.schejbalova@cach.cz, a to s uvedením jmen účastníků za klub a specifikací, které lekce se chtějí zúčastnit . Pozn.: Pozdější přihlášení možné pouze při volné kapacitě. Poplatky jsou nevratné, ovšem možné převést na náhradníka. Jednotlivé lekce budou otevřeny při minimálním počtu účastníků.


Informace

Termín konání: Sobota, 5.10.2019

Registrace: http://barbora.schejbalova@cach.cz

Termín pro registrace: Neděle, 15.9.2019

Kontakt: barbora.schejbalova(at)cach.cz

Místo konání:
TJ Sokol Žižkov II, Na Balkáně 812/21, Praha 3 (velká tělocvična 1. patro) MHD tram "Chmelnice" nebo bus "Balkán", plus 5 minut pěšky. Parking možný v přilehlých ulicích.

Na Balkáně 812/21 true