address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

TRENÉRSKÉ SETKÁNÍ 30.1.2021

Setkání určené pro zástupce klubů a hlavní trenéry, kteří si rádi vzájemně popovídají o aktuální situaci a podělí se o své zkušenosti z online tréninků či jiných aktivit. Hostem bude tentokrát Milan Studnička, psycholog, lektor, motivátor, trenér a reprezentant ZOH 2002 s obrovskými zkušenostmi z oblasti výchovy dětí, práce se sportovci a motivací.

Termín: sobota 30. 1. 2021 20:00 - 21:00 hod (setkání navazuje na FCC Camps & Talks)

Témata společného povídání:

  • Aktuální Covid opatření
  • Výhled pro cheerleading
  • Aktuality nejbližšího období, rady a tipy od odborníka

Host: Milan Studnička

Přihlášení: Přes Google formulář do pátku 29. 1. 2021 - https://forms.gle/Eomy7y3DoSeuLwVa9
Garantujeme 3 připojení pro každý klub. V případě zájmu o více připojení se nám mailem nahlašte. Bude-li volná kapacita, rádi vás připojíme. Rozhodující je datum a čas registrace.
Cena: zdarma pro členy ČACH

7a5298b3ef4558d360159793c4aea27f

MILAN STUDNIČKA
psycholog a lektor

Sportování Milana vždy od malička bavilo. Několik let se věnoval basketbalu, ve kterém získal bronzovou medaili na MČR. Vystudoval Fakultu tělesné výchovy a sportu (obor trenérství), přičemž během studií začal hrát americký fotbal v týmu Prague Lions, kteří se stali mistry republiky. Do toho se díky škole věnoval gymnastice a získal bronzovou medaili z mistrovství ČR v Eurotýmech. Posléze se věnoval desetiboji, ze kterého se shodou náhod dostal k bobům, které ho vynesly až na zimní olympiádu v Salt Lake City v roce 2002.

V dosavadním životě ale musel též čelit nelehkým překážkám. Začal si čím dál více uvědomovat, že se dá s vlastní myslí pracovat do té míry, že se člověk může radovat i v situacích, kdy objektivně důvody k radosti nejsou. Začal sám na sobě zjišťovat, že při dodržování určitých principů může člověk prožívat náročné chvíle s nadhledem a pohodou. A protože ho těšilo pomáhat druhým, rozhodl se absolvovat pětiletý sebezkušenostní psychoterapeutický výcvik a taktéž Filozofickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, obor psychologie.

Současně se již několik let úspěšně věnuje projektu Dovychovat (více na webu Dovychovat), který se zaměřuje na velmi různorodou problematiku vztahů, rodičovství, apod. Momentálně dokončil knihu o výchově zaměřenou na nejčastější chyby v komunikaci, kterých se rodiče dopouštějí a jejich následcích.

motto Milana: “Věnuji se problémům každodenního života a pomáhám lidem pochopit, jak ze všedních starostí udělat každodenní radosti. Projekt Dovychovat mi dává obrovský smysl, protože učí lidi svůj život radostně prožívat, ne jen ve stresu přežívat.”

Image 6483441