address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

Dance Summer Camps 2021

V srpnu se můžete těšit na taneční kempy zaměřené na performance styly a techniky. Kempy letos budou dva rozdělené na začátečníky a pokročilé. Hlavní trenérkou tohoto školení bude Laura Slana, aktuální trenérka tanečního reprezentačního týmu TCR. Letní kempy s ní povede taktéž velice zkušená trenérka Karmen Gerič.

Dance Camp pro Začátečníky
termín: pátek 6. 8. 2021

čas: 10 - 17 h (časový plán včetně přestávek)

Během dne se zaměříme na základní taneční techniky - skoky, piruety (příprava, základní cviky pro stabilitu, jednoduché/dvojité piruety, řetězové točky) a další různé možnosti tanečních přechodů (chase, pas de bourre, triple step). Součástí kempu bude technika a práce s pompony včetně správné pozice paží a choreografických přechodů, nebude chybět také práce na flexibilitě. Naučí se též krátkou freestyle-pom sestavu s využitím tanečních prvků, které budou součástí celého kempu. Tento celodenní kemp je určen pro tanečnice, které začínají nebo se chtějí ujistit v základech performance stylu. Věková hranice není omezena.

Dance Camp pro Pokročilé
termín: víkend 7. - 8. 8. 2021

čas sobota: 13 - 20 h
čas neděle: 9 - 16 h (časový plán včetně přestávek)

Hlavním obsahem tohoto kempu budou pokročilé taneční techniky skoků, leaps (tilt, switch tilt, disc, calypso…), toček a piruet (pokročilé cviky pro stabilitu, dvojité a trojité piruety, a la second točky, leg hold točky). Účastníci se naučí další různé možnosti tanečních přechodů (rolls, turns, changing spots…) či obtížnější a náročnější kombinace pom pohybů, které budou zakomponované do společné choreografie.Účastníci budou také pracovat na flexibilitě prostřednictvím správného protahování a na kondičních a akrobatických prvcích vhodných pro taneční styly. Tento dvoudenní kemp je vhodný pro starší a zkušenější tanečnice, které se již v performance oblasti pohybují min. 3 roky. Tento kemp je považován za skvělou přípravu či trénink v rámci projektu taneční reprezentace TCR.

Trenérky:
Laura Slana – trenérka a choreografka juniorského a peewee tanečního týmu Sovice, členka slovinského senior národního týmu v letech 2017 a 2019, stříbrná medailistka Europeans v Pom Doubles 2017. Trenérka české taneční reprezentace TCR.
Karmen Gerič – trenérka a choreografka peewee tanečního týmu Sovice, členka slovinského senior národního týmu v letech 2016 a 2017, stříbrná medailistka Europeans v Pom Doubles 2017.

Cena:

  • Začátečníci při včasném přihlášení do 20. 6. 2021 790 Kč / 1 os. / den
  • Pokročilí při včasném přihlášení do 20. 6. 2021 1490 Kč / 1 os. / víkend
  • pozdější přihlášení nebo pro nečleny ČACH 990 Kč (začátečníci, 1790 Kč (pokročilí)
  • při účasti více jak 10 osob z jednoho klubu 1 osoba zdarma!
  • 1 trenér za klub akční 50% sleva!
  • ubytování není zahrnuto v ceně školení - je možné v Hostelu Arena za 260 - 330 Kč/osobu/noc dle obsazenosti pokojů (rezervaci doporučujeme realizovat co nejdříve)

Přihlášení na školení je možné přes Elektronický registrační systém ČACH v sekci Akce, který je přístupný na http://registrace.cach.cz/. Pozn.: Pozdější přihlášení možné pouze při volné kapacitě. Poplatky jsou nevratné, ovšem možné převést na náhradníka. Školení bude otevřeno při minimálním počtu účastníků.


Informace

Termín konání:
Pátek do Neděle
6.- 8.8.2021

Registrace: http://registrace.cach.cz/

Termín pro registrace: Neděle, 20.6.2021

Facebook Event:
https://www.facebook.com/events/524173368950773?ref=newsfeed

Kontakt: barbora.schejbalova(at)cach.cz

Místo konání:
Liberec

true