address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

Dance Summer Camp 2020

Jako novinku na letošní léto jsme pro vás připravili taneční dvoudenní víkendový kemp zaměřený na performance styly a techniky. Kemp se bude konat o víkendu 15. a 16. 8. 2020 a hlavním obsahem budou základní a pokročilé taneční techniky toček a skoků. správné performance protahovací, kondiční a akrobatické prvky. Celý víkend bude věnován zejména na pom a jazz techniku soutěžní sestavy. Kompletní školení je též považováno za skvělou přípravu před podzimním tryoutem do reprezentačního Dance Teamu Czech Republic.
Hlavní trenérkou tohoto školení bude Laura Slana, která bude právě od podzimu též trenérkou reprezentačního Dance Teamu. Letní kemp s ní povede ještě Karmen Gerič.

Laura Slana – trenérka a choreografka juniorského a peewee tanečního týmu Sovice, členka slovinského senior národního týmu v letech 2017 a 2019, stříbrná medailistka Europeans v Pom Doubles 2017.

Karmen Gerič – trenérka a choreografka peewee tanečního týmu Sovice, členka slovinského senior národního týmu v letech 2016 a 2017, stříbrná medailistka Europeans v Pom Doubles 2017.

Máte jedinečnou příležitost se tohoto kempu zúčastnit a připravit se tak na podzimní tryout do historicky prvního ročníku tanečního reprezentačního týmu! Neváhejte a přihlašte se!

Program:
Sobota
12:00 – 14:30 trénink
14:30 – 15:30 přestávka
15:30 – 18:00 trénink
18:00 – 19:00 přestávka
19:00 – 20:30 trénink
Sobotní trénink se bude zaměřovat na rozcvičení a strečink v tanečním stylu za využití baletních či tanečních prvků, různé typy piruet a toček (passe, coupe, compas turn), správné provedení výkopů a jejich typy, zakomponování různých jazz prvků jako např. pas de bourre, triple step, chaine turn, jazz jumps – jette, tilt, calypso, switch tilt, disc, switch arabesque. Velká část bude věnovaná zejména pom technice paží, nohou, skoků, a práce celého těla, samozřejmě též práci s pom-pons a ukázce pom choreografie. Na závěr si budete moci s trenérkami popovídat a položit jim své konkrétní dotazy.

Neděle
9:00 – 12:00 trénink
12:00 – 13:30 přestávka
13:30 – 17:00 trénink
Nedělní trénink bude prohlubovat veškerá témata z předchozího dne se zaměřením na některé individuální potřeby či možnosti přítomných účastníků. Pom choreografie a konzultace budou též patřit k závěru celého víkendu.

Cena:

  • při včasném přihlášení do 30. 6. 2020 činí cena 1490 Kč / 1 os. / víkend
  • pozdější přihlášení nebo pro nečleny ČACH 1790 Kč / 1 os. / víkend
  • při účasti více jak 10 osob z jednoho klubu 1 osoba zdarma!
  • AKCE pro 1 trenéra za klub - 50% sleva!
  • ubytování není zahrnuto v ceně školení - je možné v bezprostřední blízkosti místa školení Hostelu Arena za 260 - 330 Kč/osobu/noc dle obsazenosti pokojů

Přihlášení na školení je možné zasláním na email barbora.schejbalova@cach.cz, a to s uvedením jmen účastníků za celý klub. Pozn.: Pozdější přihlášení možné pouze při volné kapacitě. Poplatky jsou nevratné, ovšem možné převést na náhradníka. Školení bude otevřeno při minimálním počtu účastníků.


Informace

Termín konání:
Sobota do Neděle
15.-16.8.2020

Registrace: http://registrace.cach.cz/

Termín pro registrace: Úterý, 30.6.2020

Kontakt: barbora.schejbalova(at)cach.cz

Místo konání:
Liberec

true