address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

Performance Summer Camps 2022

Na konci léta se můžete opět těšit na taneční kempy zaměřené na performance styly a techniky. Kempy nabízíme jak pro pokročilé, tak i pro začátečníky. Oba kempy povede Laura Slana, trenérka a choreografka juniorského a peewee tanečního týmu Sovice, členka slovinského senior národního týmu v letech 2017 a 2019, stříbrná medailistka Europeans v Pom Doubles 2017. Současná trenérka české Performance Team Czech Republic.

PERFORMANCE Advanced Camp (pro pokročilé)
termín: víkend 27. - 28. 8. 2022
čas sobota: 13 - 19 h (trénink), 19-20:30 (teorie)
čas neděle: 9 - 16 h (časový plán včetně přestávek)

Hlavním obsahem tohoto kempu budou pokročilé taneční techniky skoků, leaps, toček a piruet (např. pokročilé cviky pro stabilitu, piruety, a la second točky, leg hold točky). Účastníci se naučí další různé možnosti tanečních přechodů (rolls, turns, changing spots…) či obtížnější a náročnější kombinace pom motions, které budou zakomponované do společné choreografie.Nedílnou součástí budou vhodné cviky pro protahování a flexibilitu a další prvky vhodné pro taneční styly. Tento dvoudenní kemp je vhodný pro starší a zkušenější tanečnice, které již v performance oblasti získaly základní dovednosti. Zároveň je tento kemp považován za skvělou přípravu na to být součástí Performance TCR. Novinkou pro tento kemp bude teoretická lekce zaměřená na komplexní vedení performance týmu, plánování performance sezony a tipy pro taneční tréninkovou jednotku. Absolventi kempu, kteří se zúčastní kempu včetně této teoretické lekce obdrží certifikát o absolvování školení.

V rámci rekvalifikačního trenérského programu je účast na této akci hodnocena 3,5 kredity.

PERFORMANCE Beginner Camp (pro začátečníky)
termín: pondělí 29. 8. 2022
čas: 10 - 17 h (časový plán včetně přestávek)

Během dne se zaměříme na základní taneční techniky - skoky, piruety (příprava, základní cviky pro stabilitu, jednoduché/dvojité piruety, řetězové točky) a další různé možnosti tanečních přechodů (chase, pas de bourre, triple step). Součástí kempu bude technika a práce s pompony včetně správné pozice paží a choreografických přechodů, nebude chybět také práce na flexibilitě. Naučí se též krátkou freestyle-pom sestavu s využitím tanečních prvků, které budou součástí celého kempu. Tento celodenní kemp je určen pro tanečnice, které začínají nebo se chtějí ujistit v základech performance stylu. Věková hranice není omezena.

V rámci rekvalifikačního trenérského programu je účast na této akci hodnocena 1,5 kredity.

Cena:

  • ADVANCED Camp při včasném přihlášení do 20. 6. 2022 2390 Kč / 1 os. / víkend
  • BEGINNER Camp při včasném přihlášení do 20. 6. 2022 1290 Kč / 1 os. / den
  • pozdější přihlášení nebo pro nečleny ČACH 2590 Kč (Advanced), 1490 Kč (Beginner),
  • 1 trenér za klub 50% sleva (při účasti min. 5 členů týmu)
  • ubytování není zahrnuto v ceně školení - doporučujeme Hostel Arena v bezprostřední blízkosti konání akce, cena dle obsazenosti pokojů (rezervaci doporučujeme realizovat co nejdříve)

Přihlášení na akci je možné přes Elektronický registrační systém ČACH v sekci Akce, který je přístupný na http://registrace.cach.cz/, a to do uvedeného termínu ČACH. Pozdější přihlášení je možné pouze při volné kapacitě. Akce bude uspořádána při minimálním počtu účastníků. Bezplatné storno přijímáme nejpozději 10 dnů před termínem školení (poplatky jsou nevratné, ovšem možné převést na náhradníka). Obdržíme-li storno v období kratší než 10 dnů před termínem školení, účtujeme 50% z jeho ceny. Storno v období kratším než 24h je ve výši 100%.


Informace

Termín konání:
Saturday do Monday
27.-29.8.2022

Registrace: http://registrace.cach.cz/

Termín pro registrace: Monday, 20.6.2022

Kontakt: barbora.schejbalova(at)cach.cz

Místo konání:
A-STYL CENTRUM, Jeronýmova 570/22, 460 07 Liberec

true