address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

Tumble Camp

Sunday, 22. October 2023

Tumble Camp

Tumble Camp je skvělou gymnastickou přípravou pro všechny aktivní cheerleaders. Tumble Camp se PRAVIDELNĚ koná na začátku sezony, V sezoně 2023/24 dne 22. 10. 2023. Tumble Camp je pro rozdělen do dvou částí dle výkonnostní úrovně a konkrétním potřebám účastníků:

9:30 - 12:00 hod - BEGINNERS - trénink základních akrobatických prvků (stojky, hvězdy, rondáty, přemety).
12:30 - 15:00 hod - ADVANCED - trénink pokročilejších prvků (fliky, araby, salta) a jejich kombinace.

Instruktory jsou vždy ti nejlepší trenéři gymnastiky a případně cheerleadingu.

V rámci rekvalifikačního trenérského programu je účast na této akci hodnocena 1 kreditem.

V sezoně 2023/24 povedou kemp profesionální trenéři z GYMPRA Praha v Hostivaři. Díky změně místa konání budou moci účastníci V rámci školení využít jak trampolínu, tak i molitanovou jámu a mnoho dalších skvělých gymnastických pomůcek specializované gymnastické tělocvičny GYMPRA. Obsah kempu: Úvodní část je zahájena společnou rozcvičkou V hlavní části jsou účastníci rozděleni do skupin dle úrovně a prvků, které se budou učit. V zábvěrečné části účastníci získají tipy na zpevňovací a protahovací cviky, kterým se lze věnovat i doma během celé sezony.

Cena:

  • při včasném přihlášení do 1. 10. 2023 550 Kč / 1 os. / 1 blok
  • pozdější přihlášení nebo pro nečleny ČACH 650 Kč / 1 os. / 1 blok
  • 1 trenér za klub jako doprovod vykonávající dohled nad nezletilými osobami zdarma

Přihlášení na akci je možné přes Elektronický registrační systém ČACH v sekci Akce, který je přístupný na http://registrace.cach.cz/, a to do uvedeného termínu ČACH. Pro nečleny ČACH registrace probíhá přes email cach@cach.cz. Pozdější přihlášení je možné pouze při volné kapacitě. Akce bude uspořádána při minimálním počtu účastníků. Bezplatné storno přijímáme nejpozději 10 dnů před termínem školení (poplatky jsou nevratné, ovšem možné převést na náhradníka). Obdržíme-li storno v období kratší než 10 dnů před termínem školení, účtujeme 50% z jeho ceny. Storno v období kratším než 24h je ve výši 100%.

Závěrečná zpráva z akce Tumble Camp 2023 09.01.2024 14:40

Informace

Termín konání: Sunday, 22.10.2023

Registrace: http://registrace.cach.cz/

Termín pro registrace: Sunday, 1.10.2023

Kontakt: barbora.schejbalova(at)cach.cz

Místo konání: