address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

Tumble Camp

Tumble Camp je skvělou gymnastickou přípravou pro všechny aktivní cheerleaders, neboť gymnastika je důležitou součástí soutěžního cheerleadingu. Camp se koná hned na začátku sezony v neděli 10. 10. 2021 v gymnastické tělocvičně v Praze, Na Balkáně. Camp povedou zkušené gymnastky a trenérky Lenka Vasilevová a Petra Vandělíková společně s dalšími trenéry z žižkovského gymnastického klubu.

Lenka Vasilevová je žádanou osobní instruktorkou a trenérkou, ale též stále aktivní a úspěšnou sportovkyní.
Petra Vandělíková má zkušenosti nejen z gymnastiky, ale je i několik let členkou českého cheerleadingového reprezentačního týmu a certifikovanou porotkyní gymnastiky.

Pro trenéry v průběhu campu proběhne souběžně lekce zaměřená na trénink akrobacie s dětmi a bezpečného spottrování. Instruktoři vám dají praktické tipy, jak se svými dětmi pracovat a jaké nejlepší průpravné cviky vedou ke zlepšení gymnastických prvků. Camp je pro vás rozdělen do dvou částí dle výkonnostní úrovně, které odpovídají potřebám účastníků:

Camp je pro vás rozdělen do dvou částí dle výkonnostní úrovně, které odpovídají potřebám účastníků:
9:00-12:00 hod - začátečníci a mírně pokročilí - trénink základních akrobatických prvků (stojky, hvězdy, rondáty, přemety)
13:30-16:30 hod - středně pokročilí a pokročilí - trénink akrobatických řad, čištění techniky prvků (přemety, fliky, salta a kombinace, je tedy nutné zvládnout min. rondát)

Cena:

  • při včasném přihlášení do 25. 9. 2021 390 Kč / 1 os. / 1 blok
  • pozdější přihlášení nebo pro nečleny ČACH 490 Kč / 1 os. / 1 blok
  • 1 trenér jako doprovod vykonávající dohled nad nezletilými osobami zdarma

V rámci rekvalifikačního trenérského programu je účast na této akci hodnocena 1 kreditem.

Přihlášení na camp je možné přes Elektronický registrační systém ČACH v sekci Akce, který je přístupný na http://registrace.cach.cz/. Pozn.: Pozdější přihlášení možné pouze při volné kapacitě. Poplatky jsou nevratné, ovšem možné převést na náhradníka. Jednotlivé lekce budou otevřeny při minimálním počtu účastníků.


Informace

Termín konání: Neděle, 10.10.2021

Registrace: http://registrace.cach.cz/

Termín pro registrace: Sobota, 25.9.2021

Kontakt: barbora.schejbalova(at)cach.cz

Místo konání:
TJ Sokol Žižkov II, Na Balkáně 812/21, Praha 3 (gymnastická tělocvična) MHD tram "Chmelnice" nebo bus "Balkán", plus 5 minut pěšky. Parking možný v přilehlých ulicích.

TJ Sokol Žižkov II, Na Balkáně 812/21, Praha 3 true