address-cardangle-downbankbarschevron-leftchevron-rightenvelopefacebook-officialfile-excel-ofile-pdf-ofile-word-ofile-zip-ograduation-capinstagramlinkstartrophyvimeo-squarewindow-close-oyoutube-squarezonerama

Tumble Camp 2019

Tumble Camp je skvělou gymnastickou přípravou pro všechny aktivní sportovce/cheerleaders. Camp se bude konat hned na začátku sezóny v neděli 6. 10. 2019 v gymnastické tělocvičně v Praze, Na Balkáně. Camp povedou zkušené gymnastky a trenérky Lenka Vasilevová a Petra Vandělíková společně s instruktory a trenéry z místního žižkovského gymnastického klubu.

Lenka Vasilevová je žádanou osobní instruktorkou a trenérkou, ale též stále aktivní a úspěšnou sportovkyní. Petra Vandělíková má zkušenosti nejen z gymnastiky, ale je i několik let členkou českého cheerleadingového reprezentačního týmu a certifikovanou porotkyní gymnastiky.

Pro trenéry v průběhu campu proběhne souběžně lekce zaměřená na trénink akrobacie s dětmi a bezpečného spottrování. Instruktoři vám dají praktické tipy, jak se svými dětmi pracovat a jaké nejlepší průpravné cviky vedou ke zlepšení gymnastických prvků.

Camp jsme pro vás rozdělili do dvou částí dle výkonnostní úrovně, ať se každý může zaměřit přesně na Level a prvky, které odpovídají jeho potřebám:

  • 9:00-12:00 hod - začátečníci a mírně pokročilí - trénink základních akrobatických prvků (stojky, hvězdy, rondáty, přemety)
  • 13:30-16:30 hod - středně pokročilí a pokročilí - trénink akrobatických řad, čištění techniky prvků (přemety, fliky, salta a kombinace, je tedy nutné zvládnout min. rondát)

Cena:

  • při včasném přihlášení do 15. 9. 2019 390 Kč / 1 os. / 1 blok
  • pozdější přihlášení nebo pro nečleny ČACH 490 Kč / 1 os. / 1 blok
  • při účasti více jak 10 osob z jednoho klubu 1 osoba zdarma!
  • 1 trenér jako doprovod vykonávající dohled nad nezletilými osobami zdarma

Přihlášení na camp je možné zasláním na email barbora.schejbalova@cach.cz, a to s uvedením jmen účastníků za celý klub a specifikací, které lekce se chtějí zúčastnit. Pozn.: Pozdější přihlášení možné pouze při volné kapacitě. Poplatky jsou nevratné, ovšem možné převést na náhradníka. Jednotlivé lekce budou otevřeny při minimálním počtu účastníků.


Informace

Termín konání: Neděle, 6.10.2019

Registrace: http://registrace.cach.cz/

Termín pro registrace: Neděle, 15.9.2019

Kontakt: barbora.schejbalova(at)cach.cz

Místo konání:
TJ Sokol Žižkov II, Na Balkáně 812/21, Praha 3 (gymnastická tělocvična) MHD tram "Chmelnice" nebo bus "Balkán", plus 5 minut pěšky. Parking možný v přilehlých ulicích.

TJ Sokol Žižkov II, Na Balkáně 812/21, Praha 3 true