address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

Stunt Conference

Stunt Conference je součástí komplexního programu kurzu pro Trenéry Licence Cheer C a lze jednotlivých lekcí zúčastnit samostatně. Proběhne ve dnech 18. a 19. 2. 2023 v Praze.

Oběma dny vás bude provázet zkušený lektor a trenér Alexandr Stolpovskych. Seznámí vás mimo jiné s detailními popisy jednotlivých stuntů a pyramid dle dílčích levelů (0-4), taktéž s praktickými video ukázkami a detailním rozborem daných prvků. Conference je dvoudenní a rozdělena do několika bloků. Můžete si vybrat konkrétní témata, které vás konkrétně zajímají.

Stunt conference je zařazena do rekvalifikačního trenérského programu, počet kreditů naleznete u jednotlivých bloků.

23

Cenové podmínky

  • při včasném přihlášení do 31. 1. 2023 - viz částka / 1 os. / 1 blok uvedena v tabulce pro členy ČACH
  • pozdější přihlášení nebo pro nečleny ČACH - viz částka / 1 os. / 1 blokk uvedena v tabulce pro nečleny ČACH
  • v případě účasti na všech lekcích v rámci obou dnů bude poskytnuta sleva 50% na druhý den, tj. komplet cena za víkend 2795 Kč pro členy ČACH (3345 Kč pro nečleny ČACH)

Přihlášení na akci je možné přes Elektronický registrační systém ČACH v sekci Akce, který je přístupný na http://registrace.cach.cz/, a to do uvedeného termínu ČACH. Pozdější přihlášení je možné pouze při volné kapacitě. Akce bude uspořádána při minimálním počtu účastníků. Bezplatné storno přijímáme nejpozději 10 dnů před termínem školení (poplatky jsou nevratné, ovšem možné převést na náhradníka). Obdržíme-li storno v období kratší než 10 dnů před termínem školení, účtujeme 50% z jeho ceny. Storno v období kratším než 24h je ve výši 100%.


Informace

Termín konání:
Saturday do Sunday
18.-19.2.2023

Registrace: http://registrace.cach.cz/

Termín pro registrace: Tuesday, 31.1.2023

Kontakt: barbora.schejbalova(at)cach.cz

Místo konání:
Sídlo ČUS/ČACH, Zátopkova 100/2, Praha 6

Zátopkova 100/2, Praha 6 true