address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

PARACHEER ČR

Start projektu byl naplánován na sezonu 2019/20, z důvodu pandemie COVID byl odsunut o rok na sezonu 2020/2021.

Cíl projektu:

ICU Worlds 2022 v týmové divizi, tým senior (alespoň 25% s tělesným postižením, věk 14 let a starší v roce 2022)

Start projektu:

2021 s partner stunt/group stunt, postupné sestavování týmové divize. Co je ParaCheer?

ParaCheer je nová divize sportu Cheerleading, jejíž soutěžní debut jsme mohli vidět na mistrovství světa v Cheerleadingu v roce 2017 za pomoci International Cheer Union (dále jen „ICU“). ParaCheer zahrnuje smíšené týmy zdravotně postižených a nepostižených sportovců, kteří společně vytvářejí soutěžní sestavu, která zahrnuje většinu prvků současné soutěžní sestavy - skoky, tanec, stunty a akrobacii (ParaCheer v současné době vylučuje basket tossy a tzv. sponge tossy). Pravidla a hodnocení ParaCheer berou v úvahu adaptaci techniky pro atlety s mnoha různými poruchami, aby mohli tento sport bezpečně provádět. Divize ParaCheer vyžadují, aby alespoň 25% týmu mělo nějakou formu tělesného postižení.

Projekt bude představen široké veřejnosti dne 27. 3. 2021 na soutěži Prague Cheer & Dance Open v Praze v hale Královka na pražské Letné.

Zveme všechny se zájem být součástí tohoto projektu. V případě vašeho zájmu, prosíme vyplňte dotazník zde.

Ukázka ParaCheer England.

Těšíme se, že právě vy se stanete součástí našeho nového týmu ParaCheer Czech Republic.

Pro více informací kontaktujte: Jana.slavikova@cach.cz