address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

Cheer Levels Clinic

Cheer Levels Clinic je odborné školení pro trenéry, choreografy a porotce sportovního cheerleadingu, které se uskuteční o víkendu 15. a 16. 10. 2022 v Praze.

Obsah školení:

  • terminologie v cheerleadingu a její význam
  • cheer levely 0-6
  • zásady bezpečnosti na základě posloupnosti prvků
  • problémové oblasti z hlediska provedení a legality
  • aktualizace pravidel pro letošní sezonu

Školení povede Petra Žáková, předsedkyně Komise pro bezpečnost a pravidla ČACH, členka Komise pro strategický rozvoj ČACH a ECU Rules Committee, zkušená trenérka a ICU Safety porotkyně (CZCN, ICU Europeans, ICU Worlds atd.).

POZOR: Vzhledem k provázanosti a obsáhlosti tématu a jeho časové náročnosti na sebe budou jednotlivé bloky přímo navazovat (tzn. nemůže být brán zřetel na případné nepochopení souvislostí z předchozích bloků). Zejména proto, ale také pro komplexnější uchopení celé problematiky a principů posloupnosti pro bezpečný nácvik jednotlivých dovedností a taktéž ze zkušeností z minulých ročníků, doporučujeme všem zájemcům o pokročilejší levely účast i na těch předcházejících. Blok Obecných základů bude v sobotu i v neděli totožný, stačí jej tedy absolvovat pouze jednou dle libovolného výběru.

Cheer Levels Clinic je zařazena do rekvalifikačního trenérského programu, počet kreditů naleznete u jednotlivých bloků.

Level

Cenové podmínky

  • při včasném přihlášení do 30. 9. 2022 - viz částka / 1 os. / 1 blok uvedena v tabulce pro členy ČACH
  • pozdější přihlášení nebo pro nečleny ČACH - viz částka / 1 os. / 1 blokk uvedena v tabulce pro nečleny ČACH
  • v případě účasti na všech lekcích v rámci obou dnů bude účtována speciální cena, tj. komplet cena za víkend 2050 Kč pro členy ČACH (2500 Kč pro nečleny ČACH)

Přihlášení na akci je možné přes Elektronický registrační systém ČACH v sekci Akce, který je přístupný na http://registrace.cach.cz/, a to do uvedeného termínu ČACH. Pozdější přihlášení je možné pouze při volné kapacitě. Akce bude uspořádána při minimálním počtu účastníků. Bezplatné storno přijímáme nejpozději 10 dnů před termínem školení (poplatky jsou nevratné, ovšem možné převést na náhradníka). Obdržíme-li storno v období kratší než 10 dnů před termínem školení, účtujeme 50% z jeho ceny. Storno v období kratším než 24h je ve výši 100%.

Závěrečná zpráva z akce Cheer Levels Clinic 2022 05.01.2023 14:30

Informace

Termín konání:
Saturday do Sunday
15.-16.10.2022

Registrace: http://registrace.cach.cz/

Termín pro registrace: Friday, 30.9.2022

Kontakt: barbora.schejbalova(at)cach.cz

Místo konání:
Jednací místnost ČUS, Strahov - Praha 6

Zátopkova 100/2, Praha 6 - Břevnov, 160 17 true