address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

JMÉNO A PŘÍJMENÍ:
Bára Schejbalová

KONTAKT:
bara.schejbalova@centrum.cz

BYDLIŠTĚ:
Praha, Česká republika

OBLAST POROTCOVÁNÍ:
Cheer, Cheer dance

CERTIFIKÁT POROTCE:
ECU Scoring Cheer judge – Level 2 (Salzburg 2013)

Cheerleadingu se věnuje již od roku 1994, od počátků českého cheerleadingu vůbec, a od té doby si prošla, jak aktivním cheerleadingem na soutěžní ploše, pozicí trenéra, a pak jako zakladatelka ČACH zejména organizací cheerleadingových akcí a aktivit v České republice. Nyní se věnuje vzdělávání v oblasti cheerleadingu a rozvoji tohoto sportu na základních školách. Má dvě malé děti.

Aktivnímu porotcování se věnuje od roku 2012. Nejvíce zkušeností má s českými soutěžemi, a to jak na pozici safety judge, tak zejména pak v cheer oblasti jako odborný judge. Velkou zkušností bylo shadow judging na European Cheerleading Championship v Bonnu 2014 v cheer kategoriích.