address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

DCH

V roce byl založen klub jménem Roztleskávačky BK Děčín, který již dnes znáte pod zkratkou DCH. Klub založily Denisa Beránková (Horáková) a Klára Honzíková, obě velké milovnice tance a sportu. Denisa se dříve věnovala akrobatickému rock‘n‘rollu a při hledání podobného sportu se zamilovala do cheerleadingu. Avšak založení klubu sahá ještě dál, a to k samotnému vedení BK Děčín, které usilovalo o kvalitní vystoupení cheerleaders na zápasech místního basketbalového týmu.

Klub momentálně vede Lucie Štírková, ale kromě ní se o klub staraly i Klára Vyhnálková, Lucie Strejčková (Vránová) a Karin Černá. Aktuálně je v klubu 5 členů, ale průměrně je v klubu 13 členů. Klub se věnoval jak seniorské kategorii, tak i tiny a junior. Momentálně trénují v kategorii Youth.

Kromě účasti na Elite Championship v roce 2013 v německém Bottropu klub získal za léta svého fungování 3 zlaté, 1 stříbrnou a 2 bronzové medaile na Mistrovství ČR. Nejvíce si však cení 1. místa v kategorii AllGirl Group Stunt v roce 2007. Trenérky tohoto klubu (Denisa Beránková, Lucie Strejčková) byly také aktivními členkami reprezentace Team Czech Republic v sezonách 2009/10, 2010/11, 2011/12.

Barvami DCH jsou modrá, bílá, oranžová a později se k těmto barvám přidala i kombinace barev zlaté, bílé a černé.

Logo klubu:

Snímek obrazovky (543)