address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

Jihlavský tým JCA Legends vznikl v roce 2014. Zájmový kroužek pro malé děti, kde bylo osm členů a kde nejstarším dětem bylo 7 let se rozrostl na sedmdesátičlenný tým, kde nejstarším členům je nyní 20 let. Barvy týmu jsou barvy města Jihlavy – šedá a červená. Jména týmů jsou názvy bájných vlků ze starých legend.
Zakladetelkou týmu je Denisa Hubáčková, která během svého života v Anglii byla hlavní trenérkou univerzitního týmu Salford Sirens a později také Manchester United nadací sponzorovaného SCA Legends. Byla také členkou Unity Allstars Manchester. Po návratu do ČR se rozhodla zkušenosti z těchto týmů předávat dál, představit cheerleading Jihlavě a JCA Legends vede dodnes. Spolu s ní pomáhá tým utvářet Nora Filipová, bývalá velice úspěšná sportovní gymnastka, díky které mají členové týmu šanci učit se správné technice v akrobacii. A díky které jsou členové týmu úspěšní i v Individual kategoriích.
Díky dalším sedmi trenérkám, bývalým i současným členkám JCA, se členská základna může dále rozrůstat. A tým se rozvíjet v cheerladingové i performance divizi. Velkým přínosem týmu a dlouholetými trenérkami jsou Kateřina Samková, Veronika Němcová a Anna Přibylová. Za dobu svého působení tým získal 3 stříbrné a 3 bronzové medaile z Mistrovství ČR v týmových kategoriích. Možná ale i důležitější než stupínky vítězů je pro tým hodnocení porotců, pocit z dobře vykonané práce a v týmu vzniklá dlouholetá přátelství.

Členové reprezentačních týmů: Klára Wolfanová, Anna Přibylová, Petra Pátková

Logo klubu:

Snímek obrazovky (511)