address-cardangle-downbankbarschevron-leftchevron-rightenvelopefacebook-officialfile-excel-ofile-pdf-ofile-word-ofile-zip-ograduation-capinstagramlinkstartrophyvimeo-squarewindow-close-oyoutube-squarezonerama

Tým 2019/2020

Tým 2019/2020

Cíl sezóny:
Úspěšná reprezentace junior a senior reprezentačního týmu ICU Worlds 2020 (MS). Navázání na úspěchy týmů a posunutí výkonnosti o další krok.

Otevírané složky pro reprezentaci na Worlds 2020:

  • Senior AllGirl Elite, Junior AllGirl Advanced

Trénování opět v úžasné tělocvičně JoJoGym v Dobřichovicích ve dvou tělocvičnách.

Termíny:

  • Tryout obou týmů v JojoGym Dobřichovice - 14. - 15. 9. 2019
  • Dobřichovice - 19. - 20. 10. 2019
  • Navrhovaný trénink pro tým senior, konání a místo bude upřesněno - 2. - 3. 11. 2019
  • Dobřichovice - 30. 11 - 1. 12.2019
  • Navrhovaný trénink, konání a místo bude upřesněno - 15. 12. 2019
  • Navrhovaný trénink pro tým junior, konání a místo bude upřesněno - 21. - 22. 12. 2019
  • Dobřichovice - 18 - 19. 1. 2020
  • Dobřichovice - 15. - 16. 2. 2020
  • Dobřichovice - 14. - 15. 3. 2020
  • Exhibice obou týmů na Prague Cheer Open - 22. 3. 2020
  • Dobřichovice - 11. - 12. 4. 2020

Worlds 2020:
Předpokládáme odlet 21. dubna 2020 a zpět 1. května 2020, závisí na dostupnosti letenek pro celou výpravu.

Tým Senior:

Trenér - Ingrid Sever Asistent - Vanja Potocnik

Tým Junior: Trenér - Nikola Dohnalová Asistent - Alexandr Stolpovskych

Manager Českého národního týmu Andrea Paňko

Projekt manager: Jana Slavíková

Současně také v rámci programu máme pozvanou skvělou Verenu Hommer, s největší pravděpodobností uvidíte na některých trénincích i ji.

Členky českého reprezentačního týmu junior 2019/2020

Bučilová Aneta, Doležalová Nela, Fišerová Karin, Grusová Barbora, Grusová Lucie, Hasmanová Anna, Hušáková Kateřina (N), Jírů Kateřina, Kačerovská Magdaléna (N), Korolevyčová Viktorie, Kovařík Lenka,Kováčová Nela, Marešová Diana, Matoušková Aneta, Melicharková Michaela, Pátková Petra, Sbriliová Jana, Skálová Klára, Slaninová Kristína, Staňková Radka, Šimáková Natálie, Šípková Blanka (N), Vanderková Nikol, Vejvodová Viktorie, Vydrová Daniela, Výborná Kristýna (N), Wolfanová Klára.

Členky českého reprezentačního týmu senior 2019/2020 Brzobohatá Anežka,Bulatová Alena, Burešová Alena, Filípková Michaela, Hajná Alena, Horáčková Nikola (N), Hynková Radka, Jankovská Alena, Karasová Štěpánka, Karásková Linda, Kohoutková Kristýna, Kutišová Kateřina, Macharová Sabina, Maksimova Anastasia, Martinková Denisa, Pošová Kamila, Přibylová Anna (N), Regálová Petra, Šidlová Kateřina (N), Šilerová Monika, Šťastová Michaela, Švaňová Adéla, Uhlířová Eliška, Vacurová Zuzana, Vandělíková Petra, Veselá Kateřina.