address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

Performance Conference

Saturday, 18. November 2023

Performance Conference

Performance Conference (clinic) je školení určené jak pro trenéry, tak pro aktivní sportovce věnující se performance cheer (taneční cheerleadingové oblasti) zejména pak se zaměřením na Freestyle Pom divizi.

Veškeré detaily k letošnímu školení jsou přehledně sepsané společně s PERFORMANCE CAMPS na stránce ZDE.


Přihlášení na akci je možné přes Elektronický registrační systém ČACH v sekci Akce, který je přístupný na http://registrace.cach.cz/, a to do uvedeného termínu ČACH. Pro nečleny ČACH registrace probíhá přes email barbora.schejbalova@cach.cz. Pozdější přihlášení je možné pouze při volné kapacitě. Akce bude uspořádána při minimálním počtu účastníků. Bezplatné storno přijímáme nejpozději 10 dnů před termínem školení (poplatky jsou nevratné, ovšem možné převést na náhradníka). Obdržíme-li storno v období kratší než 10 dnů před termínem školení, účtujeme 50% z jeho ceny. Storno v období kratším než 24h je ve výši 100%.


Informace

Termín konání: Saturday, 18.11.2023

Registrace: http://registrace.cach.cz/

Termín pro registrace: Wednesday, 18.10.2023

Kontakt: barbora.schejbalova(at)cach.cz

Místo konání: