address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

Performance Conference

Performance Conference je školení určené pro trenéry věnující se taneční cheerleadingové oblasti zejména pak se zaměřením na Freestyle divizi. Školení se bude konat 16. 10. 2022 a povede jej aktuální trenérka české reprezentace v Performance cheer Laura Slana.

Během celého dne se trenéři dozví, jak své svěřence efektivně a nejlépe naučit taneční točky a skoky podle správných technik. Dále pak dostanou tipy, jak své tanečníky učit protahování, kondičku, jak své svěřence motivovat a udržovat týmový spirit a mentální přípravu na soutěže. Hlavním důrazem na školení bude zejména technika Freestyle Pom, tedy správné umístění pom pohybů, síla a ostré provedení, na což je při soutěžní choreografii brán velký zřetel. Trenéři se dozví, jak správně vybírat hudbu, připravovat choreografii a přistupovat k jednotlivým členům svého týmu v rámci soutěžní sestavy. Dopolední část bude věnovaná teorii, odpolední pak praktickým ukázkám a tréninkové aktivní části. Na závěr dne si budete moci s Laurou popovídat a položit jí své konkrétní dotazy.

Laura Slana je trenérkou a choreografkou juniorského a mini tanečního týmu Sovice, členkou slovinského senior národního týmu v letech 2017 a 2019, stříbrná medailistka Europeans v Pom Doubles 2017 a dosavadní trenérka Team Czech Republic Performance.

Program
9:00 – 13:00 teoretická část
14:30 – 18:30 praktický trénink a ukázky choreografie

Cena:

  • při včasném přihlášení do 16. 10. 2022 činí 1990 Kč/1 os./celý den
  • později při přihlášení nebo pro nečleny ČACH 2390 Kč/1 os./celý den

V rámci rekvalifikačního trenérského programu je účast na této akci hodnocena 3 kredity.

Přihlášení na akci je možné přes Elektronický registrační systém ČACH v sekci Akce, který je přístupný na http://registrace.cach.cz/, a to do uvedeného termínu ČACH. Pozdější přihlášení je možné pouze při volné kapacitě. Akce bude uspořádána při minimálním počtu účastníků. Bezplatné storno přijímáme nejpozději 10 dnů před termínem školení (poplatky jsou nevratné, ovšem možné převést na náhradníka). Obdržíme-li storno v období kratší než 10 dnů před termínem školení, účtujeme 50% z jeho ceny. Storno v období kratším než 24h je ve výši 100%.


Informace

Termín konání: Sunday, 16.10.2022

Registrace: http://registrace.cach.cz/

Termín pro registrace: Friday, 30.9.2022

Kontakt: barbora.schejbalova(at)cach.cz

Místo konání:
JOJO Gym, Dobřichovice

Dobřichovice true