address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

VZNIK LOGA

Tentokrát bychom se s vámi rádi podělili o další část historie českého cheerleadingu, resp. organizace ČACH a jejího grafického znázornění. Logo vzniklo před dvaceti lety a jeho tvorba nebyla vůbec jednoduchá. Výběr barev vychází z národní trikolory, protože již tehdy bylo jasné, že asociace chce zastřešovat všechny cheerleaders v České republice a tím pádem musí fungovat vizualizace společně s národními barvami. Avšak vystihnout specifikum cheerleadingu jako sportu vedle klasických siluet cheer pozic byl již oříšek.

Co si vy představujete pokud se vás zeptáme, co je typické a jedinečné v cheerleadingu? Pomy, cedule, stunty, skoky….. Nakonec byl zvolen megafon, který v jiném sportu nenajdete.
Jsme nadšeni, že celých dvacet let vytváří ČACH logo jedinečnost, hrdost a ladnou specifičnost této organizace a sportu.