address-cardangle-downbankbarschevron-leftchevron-rightenvelopefacebook-officialfile-excel-ofile-pdf-ofile-word-ofile-zip-ograduation-capinstagramlinkstartrophyvimeo-squarewindow-close-oyoutube-squarezonerama

AIR-TRACK.CZ

Air-Track.cz je výhradním zástupcem světoznámé značky AirTrack Factory pro ČR. AirTracky jsou “nafukovací žíněnky” či dráhy určené pro trénink akrobacie, které lze jednoduše rozbalit kdekoliv a můžete začít trénovat! V nabídce produktů najdete vybavení na trénování doma i profesionální vybavení do tělocvičen a sportovních hal. AirTracky jsou skvělé a bezpečné pro učení nových prvků v akrobacii, protože nemají žádné ostré hrany, ani pevné součásti, a jsou měkké. Snižuje se tak riziko úrazu a navíc - skákání na nich je zábava :) Sami si nastavíte tlak vzduchu v AirTracku podle toho, jestli chcete větší odpružení, nebo tvrdší povrch, a tím můžete trénovat i úplně nové prvky a naučit se je rychleji.

Trénujte bezpečně, zlepšujte se a bavte se! Sledujte náš profil @airtrackcz na instagramu nebo se k nám přidejte na facebooku.

Akce pro členské týmy ČACH:

  • Zdarma dvouhodinový demo trénink akrobacie s AirTrackem P3 10 m a tréninkovým setem - ukážeme vám, jak vám může trénink s AirTrackem pomoci posunout se na vyšší úroveň.
  • Zdarma zapůjčení AirTrack Tréninkového setu na měsíc (tým hradí pouze dopravu zpět). Pro rezervaci termínu a další podrobnosti pište na email info@air-track.cz.