address-cardangle-downbankbarschevron-leftchevron-rightenvelopefacebook-officialfile-excel-ofile-pdf-ofile-word-ofile-zip-ograduation-capinstagramlinkstartrophyvimeo-squarewindow-close-oyoutube-squarezonerama

Summer Cheer Camp 2018

Intenzivní letní stunt a tumbling dvoudenní kempy jsou vhodné pro začínající i pokročilé skupinky a týmy. Oba kempy povede skvělý trenér a instruktor Mika Pennanen (Finsko), světový šampion v kategorii Partner Stunt! Pomáhat mu budou zkušení cheerleaders a trenéři z ČR, kteří jsou součástí projektu CN/CT Masters. Tak neváhejte a přijeďte! Organizátorem kempů je Česká asociace cheerleaders, z.s. (ČACH, www.cach.cz).
Kempy jsou určeny pro členy klubů zabývající se cheerleadingem a příbuznými sporty. Doporučujeme účastnit se s již vytvořenými group stunts, double partner stunts či partner stunts.
V případě účasti osoby mladší 18ti let, nese za tuto osobu zodpovědnost jiná, k tomuto zákonným zástupcem pověřená, plnoletá osoba či trenér (uvedený v přihlášce).

Termín konání

 • I. kemp: 9. - 10.8. 2018 – stunts a tumbling Level 1, Level 2, Level 3 (Peewees + Youth)
 • II. kemp: 11. - 12.8. 2018 – stunts a tumbling Level 4, Level 5, Level 6 (Junior + Senior)

Program

 • Stuntové techniky
 • Přechody, Vzestupy/Sestupy, Tossy
 • Partner Stunts, Double Partner Stunts, Group Stunts
 • Akrobacie rozdělená dle uvedené úrovně a přizpůsobená co nejvíce vaší úrovni
 • Stunts na flexi-roll kobercích a Akrobacie s různými pomůckami
 • Relax a zábava v bazénu
 • I. kemp – Fun a Art Games (vodní klouzačka při přízni počasí)
 • II. kemp – Sobotní cheer party

MÍSTO KONÁNÍ:

Kempy se budou konat ve SPORTCENTRU v malebném městečku Brandýs nad Labem! Hotel, restaurace, sportoviště i bazén jsou v jednom komplexu. V pětiminutové pěší vzdálenosti jsou k dispozici i další základní služby (potraviny, lékárna, drogerie, atd.). Více informací na www.sportcentrumbrandys.cz
Účastníci kempu budou ubytováni v pokojích s vlastním sociálním zařízením a pevným lůžkem pro všechny.
Stravování je zajištěno formou plné penze v restauraci hotelu (1. den oběd a večeře, 2. den snídaně a oběd).
Venkovní tréninkové prostory se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu, max. vzdálenost 100 m. Samozřejmostí jsou kryté tréninkové haly přímo v hotelu! V nepřízni počasí tedy nemusí sportovci vůbec ven.
Bonusem bude možnost zdarma využít krytý bazén přímo v hotelu!

CENA KEMPU

V ceně kempu je zahrnuta strava a ubytování:
FIRST MOMENT – včasná registrace nejpozději do 1. 4. 2018 - cena za jednoho účastníka 1650,- Kč LAST MOMENT – pozdější registrace kdykoliv od 2. 4. 2018 do 30. 6. 2018 – cena za jednoho účastníka 1800,- Kč
Pro nečleny ČACH při zaslání přihlášky do 1. 4. 2018, platí cena za osobu 1750,- Kč, při pozdějším přihlášení 1900,- Kč.
Na 10 osob za tým, jeden účastník 50% sleva!
Pozn: Zvýhodněné ceny budou garantovány pouze za předpokladu včasně zaslané přihlášky dle výše uvedených termínů a úhrady zálohové faktury v rámci data splatnosti!

Přihlášení je možné přes elektronický registrační systém (ERS - modul Akce) http://registrace.cach.cz/, příp. více informací na barbora.schejbalova@cach.cz.

PLATEBNÍ a STORNO PODMÍNKY

Tým je povinen zaplatit na základě vystavené faktury nevratnou zálohu ve výši 1 000,- Kč za přihlášenou osobu, a to v rámci souhrnné platby na bankovní účet ČACH. Zálohová faktura bude vystavena na základě obdržené přihlášky a bude Vám zaslána elektronicky. Doplatky budou vybírány na místě v hotovosti při registraci v den příjezdu na kemp anebo je též možné zaplatit platbou předem na bankovní účet ČACH na základě vyžádané faktury (týmové platby).
Zaplacená záloha na Czech Summer Cheer Camp je nevratná, tzn. že pokud se účastník kempu nezúčastní, tato záloha propadá ve prospěch ČACH, popř. je možné ji převést na náhradníka. Konečné rozhodnutí o případném snížení nebo prominutí storno poplatku či vrácení zálohy je vždy v kompetenci ČACH.
V případě zrušení Czech Summer Cheer Camp ze strany ČACH má účastník nárok na vrácení celé, příp. poměrné částky zálohy.

Czech Summer Cheer Camp  final letak

Informace

Termín konání:
Čtvrtek do Neděle
9.-12.8.2018

Registrace: http://registrace.cach.cz/

Termín pro registrace: Sobota, 30.6.2018

Kontakt: cach(at)cach.cz

Místo konání:
SPORTCENTRUM Brandýs nad Labem

SPORTCENTRUM Brandýs nad Labem