address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

Trenér Asistent CHEER

25 September 2022

Tento kurz pomůže začínajícím či mladším trenérům zorientovat se v základních aspektech všech oblastí vedení tréninku. Účastníci se dozví základní teoretické informace nutné ke správnému vedení tréninkové jednotky, současně také základy ke všem oblastem cheerleadingu. Absolvent bude schopen být kvalitním asistentem trenéra a vést nespecifický (obecný) trénink cheerleadingu. Kurz Trenér Asistent Cheer se koná 25. 9. 2022 v Praze.

Podmínky účasti a obecné informace:
• Doporučený min. věk 15 let.
• Školení Trenér Asistent je organizováno v rozsahu 8 hodin (10,5 vyučovacích hodin).
• Přihlášky přijímá Česká asociace cheerleaders prostřednictvím ERS systému.
• Při účasti na všech lekcích účastník získá certifikát o absolvování kurzu.

V rámci rekvalifikačního trenérského programu je účast na této akci hodnocena 3 kredity.

Cena:

  • při včasném přihlášení do 10. 9. 2022 1990 Kč / 1 os.
  • pozdější přihlášení nebo pro nečleny ČACH 2590 Kč / 1 os.
  • kurz se koná vždy při minimálním počtu účastníků

Přihlášení na kurz je možné přes Elektronický registrační systém ČACH v sekci Akce, který je přístupný na http://registrace.cach.cz/. Pokud nejste členové ČACH, registrace probíhá přes email barbora.schejbalova@cach.cz.
Pozn.: Pozdější přihlášení možné pouze při volné kapacitě. Poplatky jsou nevratné, ovšem možné převést na náhradníka. Jednotlivé lekce budou otevřeny při minimálním počtu účastníků.

Kompletní informace s detaily programu kurzu naleznete v dokumentu níže.

TRENÉR ASISTENT CHEER 2022 Závěrečná zpráva

true