address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

Trenér Asistent CHEER

Sunday, 1. October 2023

Trenér Asistent CHEER

1 October 2023

Tento kurz pomůže začínajícím či mladším trenérům zorientovat se v základních aspektech všech oblastí vedení tréninku. Účastníci se dozví základní teoretické informace nutné ke správnému vedení tréninkové jednotky, současně také základy ke všem oblastem cheerleadingu. Absolvent bude schopen být kvalitním asistentem trenéra a vést nespecifický (obecný) trénink cheerleadingu. Kurz Trenér Asistent Cheer se koná 1. 10. 2023 v Praze.

Podmínky účasti a obecné informace:
• Doporučený min. věk 15 let.
• Školení Trenér Asistent je organizováno v rozsahu 8 hodin (10,5 vyučovacích hodin).
• Přihlášky přijímá Česká asociace cheerleaders prostřednictvím ERS systému.
• Při účasti na všech lekcích účastník získá certifikát o absolvování kurzu.

V rámci rekvalifikačního trenérského programu je účast na této akci hodnocena 3 kredity.

Cena:

  • při včasném přihlášení do 17. 9. 2023 je 2090 Kč / 1 os.
  • pozdější přihlášení nebo pro nečleny ČACH 2690 Kč / 1 os.
  • kurz se koná vždy při minimálním počtu účastníků

Přihlášení na akci je možné přes Elektronický registrační systém ČACH v sekci Akce, který je přístupný na http://registrace.cach.cz/, a to do uvedeného termínu ČACH. Pro nečleny ČACH registrace probíhá přes email barbora.schejbalova@cach.cz. Pozdější přihlášení je možné pouze při volné kapacitě. Akce bude uspořádána při minimálním počtu účastníků. Bezplatné storno přijímáme nejpozději 10 dnů před termínem školení (poplatky jsou nevratné, ovšem možné převést na náhradníka). Obdržíme-li storno v období kratší než 10 dnů před termínem školení, účtujeme 50% z jeho ceny. Storno v období kratším než 24h je ve výši 100%.

Kompletní informace s detaily programu kurzu naleznete v dokumentu níže.

TRENÉR ASISTENT CHEER 2022 Závěrečná zpráva