address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

Cheer Tábor 2020

V létě v termínu 19. - 26. července 2020 se bude Česká asociace cheerleaders podílet na pořádání Campu a Tábora v jednom zaměřeného právě na cheerleading.

Letní tábor pro všechny cheerleaders! Pojeď s námi do Cheznovic, které jsou v krásné přírodě CHKO Brdy. Camp je přizpůsobený potřebám všech cheerleaders. Najdeš zde zrcadlový sál, soutěžní plochu i AirTrack.

CHEER camp je pro každého - ideální pro nováčky, kteří se zde naučí základy, ale i pro zkušené cheerleaders, které si zatrénují pod vedením zkušených trenérů. Program bude rozdělený dle věku a zkušenosti každé cheerleader.

Veškeré informace naleznete na webu hlavního organizátora, popř. se připojte k facebookové události.

Věříme, že i léto s cheerleadingem si užijete!

Plakát Cheer Tábor 2020 2

Informace

Termín konání:
Neděle do Neděle
19.-26.7.2020

Registrace: http://www.cheercamp.cz/prihlaska/

Termín pro registrace: Čtvrtek, 28.5.2020

Facebook Event:
https://www.facebook.com/events/517114595594091/

Kontakt: barbora.schejbalova(at)cach.cz

Místo konání:
Svatý Štěpán, Cheznovice

true