address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

ProstěCheerCamp 2022

V červenci 2022 je pro vás připraven již třetí ročník prostěCHEERcampu, v rekreačním středisku Svatý Štěpán, v Cheznovicích. Na týden plný cheerleadingu se můžete přihlásit již nyní, termín campu je 9. - 16. 7. 2022.

Co je to prostěCHEERcamp?

Jedná se o spojení klasického tábora a cheerleadingového soustředění, pod záštitou České asociace cheerleaders, pod vedením členů reprezentace a certifikovaných trenérů. Skupiny dětí jsou rozděleny podle jednotlivých levelů a věků tak, aby měl každý zajištěné co nejlepší možné zlepšení svých dovedností. Táborová část je na druhou stranu rozdělena do oddílů tak, aby mladší děti mohli ke starším vzhlížet a učit se od nich. Rekreační areál je vybavený prostory pro nepřízeň počasí, stejně tak venkovními prostory s gymnastickými koberci. V dochozí vzdálenosti je tělocvična s koberci a Air-Track vybavením.

Přihlášky naleznete zde.

Video z loňského ročníku naleznete na YouTube agentury prostěTÁBOR.

Další informace na webu AKCE.


Informace

Termín konání:
Saturday do Saturday
9.-16.7.2022

Registrace: http://www.cheercamp.cz/prihlaska/

Termín pro registrace: Monday, 30.5.2022

Facebook Event:
https://www.facebook.com/events/517114595594091/

Kontakt: barbora.schejbalova(at)cach.cz

Místo konání:
Svatý Štěpán, Cheznovice

true