address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

ProstěCheerCamp 2022

V červenci 2022 je pro vás připraven třetí ročník ProstěCheerCampu, již tradičně v Rekreačním středisku Svatý Štěpán, v Cheznovicích. Rezervujte si již teď ve svých kalendářích termín 9. - 16. 7. 2022 na týden plný cheerleadingu.

Co je to CHEERcamp? Jedná se o spojení klasického tábora a cheerleadingového soustředění, pod záštitou České asociace cheerleaders, pod vedením členů reprezentace a certifikovaných trenérů.

Skupiny dětí jsou rozděleny podle jednotlivých levelů a věku tak, aby měl každý zajištěn co největší možný progres. Táborová část je na druhou stranu rozdělena do oddílů tak, aby mladší děti mohli ke starším vzhlížet a učit se od nich.

Rekreační areál je vybavený prostory pro nepřízeň počasí, stejně tak venkovními prostory s gymnastickými koberci. V dochozí vzdálenosti je tělocvična a zrcadlový sál, s AirTrack vybavením.

Přihlášky naleznete zde.

Další informace na webu AKCE a na Facebook stránce akce


Informace

Termín konání:
Sobota do Sobota
9.-16.7.2022

Registrace: http://www.cheercamp.cz/prihlaska/

Termín pro registrace: Pondělí, 30.5.2022

Facebook Event:
https://www.facebook.com/events/517114595594091/

Kontakt: barbora.schejbalova(at)cach.cz

Místo konání:
Svatý Štěpán, Cheznovice

true