address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

Management klubu

S další sezonou nabízíme zbrusu nové celodenní školení zaměřující se na management, organizaci a vedení cheerleadingového klubu/týmu či řešení konfliktních situací. Školení se bude konat 2. 10. 2022 v Praze a je určeno manažerům či vedoucím činitelům klubů, ale taktéž trenérům, asistentům či sportovcům, kteří pomáhají s organizací chodu daného klubu nebo se věnují aktivnímu trénování týmu.

Celý den bude rozdělen do několika tematických lekcí, mezi které bude např. patřit:¨

 • předsezonní přípravy
 • plánování sezony
 • role trenéra v klubu
 • efektivní tréninkové strategie
 • teambuilding
 • práce s různými věkovými kategoriemi
 • dosahování klubových i dílčích cílů, úspěšný klubový program
 • řešení konfliktů či problematických situací, mentální bloky
 • image týmu/klubu, fair play

Lektorem tohoto školení bude lektor, trenér a porotce v jedné osobě, Kyle Pappas z USA. Kyle se cheerleadingu věnuje od svých 17 let. Začínal v Renu, NV, než se přestěhoval v roce 2001 do Colorada. Od roku 1998 Kyle pracuje v oblasti soutěžního cheerleadingu, pracoval v několika amerických cheer tělocvičnách, vedl několik školních cheerleadingových programů, nejvíce pak s University of Colorado. V rámci soutěžního svého aktivního cheerování vyhrál několik národních šampionátů v All-Star Cheerleading divizích. V roce 2012 založil vlastní cheer organizaci Empire Athletics, a to právě za účelem vzdělávacích cheer akcí po celém světě. Aktuálně provozuje tělocvičny v americkém Denveru a kanadském Montrealu. Vedle vzdělávacích projektů je též porotcem. Celodenní školení bude probíhat od 9h do 17h (včetně hodinové obědové pauzy)

Cena:

 • při včasném přihlášení do 12. 9. 2022 2490 Kč / 1 os. / den
 • pozdější přihlášení nebo pro nečleny ČACH 2890 Kč / 1 os. / den
 • V rámci rekvalifikačního trenérského programu je účast na této akci hodnocena 3 kredity.

Přihlášení na akci je možné přes Elektronický registrační systém ČACH v sekci Akce, který je přístupný na http://registrace.cach.cz/, a to do uvedeného termínu ČACH. Pozdější přihlášení je možné pouze při volné kapacitě. Akce bude uspořádána při minimálním počtu účastníků. Bezplatné storno přijímáme nejpozději 10 dnů před termínem školení (poplatky jsou nevratné, ovšem možné převést na náhradníka). Obdržíme-li storno v období kratší než 10 dnů před termínem školení, účtujeme 50% z jeho ceny. Storno v období kratším než 24h je ve výši 100%.

Závěrečná zpráva z akce Management Klubu 2022 05.01.2023 14:30

Informace

Termín konání: Sunday, 2.10.2022

Registrace: http://registrace.cach.cz/

Termín pro registrace: Monday, 12.9.2022

Kontakt: barbora.schejbalova(at)cach.cz

Místo konání:
Praha

true