address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

Management klubu

Sunday, 2. October 2022

Management klubu

Školení zaměřující se na management, organizaci a vedení cheerleadingového klubu/týmu či řešení konfliktních situací. Školení určené manažerům či vedoucím činitelům klubů, ale taktéž trenérům, asistentům či sportovcům, kteří pomáhají s organizací chodu daného klubu nebo se věnují aktivnímu trénování týmu.

Lektorem: zkušený trenér Kyle Pappas z USA. Kyle se cheerleadingu věnuje od svých 17 let. Začínal v Renu, NV, než se přestěhoval v roce 2001 do Colorada. Od roku 1998 Kyle pracuje v oblasti soutěžního cheerleadingu, pracoval v několika amerických cheer tělocvičnách, vedl několik školních cheerleadingových programů, nejvíce pak s University of Colorado. V rámci soutěžního svého aktivního cheerování vyhrál několik národních šampionátů v All-Star Cheerleading divizích. V roce 2012 založil vlastní cheer organizaci Empire Athletics, a to právě za účelem vzdělávacích cheer akcí po celém světě. Aktuálně provozuje tělocvičny v americkém Denveru a kanadském Montrealu. Vedle vzdělávacích projektů je též porotcem.

Obsah školení:

  • role trenéra v klubu,
  • řešení konfliktů či problematických situací, mentální bloky,
  • dosahování klubových i dílčích cílů, úspěšný klubový program,
  • efektivní tréninkové strategie (včetně plánování sezony).
Závěrečná zpráva z akce Management Klubu 2022 05.01.2023 14:30

Informace

Termín konání: Sunday, 2.10.2022

Registrace: http://registrace.cach.cz/

Termín pro registrace: TBA

Kontakt: barbora.schejbalova(at)cach.cz

Místo konání:
Praha