address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

PODMÍNKY POŘÁDÁNÍ

Podmínky pořádání

Česká asociace cheerleaders (ČACH) podporuje své členské kluby pro pořádání tzv. Regionálních (klubových) soutěží. Pro stávající partnerské členské kluby anebo i nové vytvořila systém pravidel a podmínek, které se vážou k poskytování záštity České asociace cheerleaders k dané regionální (klubové) soutěži.

Níže naleznete aktuální dokumentaci, která zahrnuje Směrnici pro udělení záštity ČACH právě pro pořadatele cheerleadingové soutěže a s tím související Servis ČACH, který je v rámci záštity poskytován, popř. extra služby, které je možné využít za příslušný poplatek.
Pro pořadatele cheerleadingové soutěže je vytvořen Manuál soutěže, tedy soubor doporučení k uspořádání cheerleadingové soutěže (k nalezení v sekci Dokumenty ke stažení).

Pokud jako členský klub ČACH máte zájem o pořádání Regionální (klubové) soutěže pod záštitou ČACH, doporučujeme se nejprve seznámit se související dokumentací.

V případě zájmu o pořadatelství soutěže se záštitou ČACH je nutné zaslat Žádost o záštitu ČACH. Žadatel podpisem této žádosti souhlasí s dodržováním Směrnice pro udělení záštity ČACH. Po jejím schválení bude mezi ČACH a pořadatelem sepsána písemná Smlouva o spolupráci.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!


Směrnice pro udělení záštity ČACH pro sezonu 2023/24 21.11.2023 13:49 Servis ČACH v rámci poskytované záštity a extra služby 30.11.2023 10:34 Žádost o záštitu ČACH 21.11.2023 15:51