address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

PODMÍNKY POŘÁDÁNÍ

Podmínky pořádání

Česká asociace cheerleaders podporuje své členské kluby pro pořádání svých vlastních menších či větších tzv. Klubových soutěží. Pro stávající partnerské členské kluby anebo i nové vytvořila systém pravidel a podmínek, které se vážou též na záštitu dané klubové soutěže právě od České asociace cheerleaders.

Níže naleznete aktuální Obecná pravidla pro pořádání Klubových soutěží. Pokud jako členský klub ČACH máte zájem o pořádání Klubové soutěže pod záštitou ČACH v budoucnu, doporučujeme senejprve seznámit s aktuálními Obecnými pravidly.

Následně je možné zaslat Žádost o Pořádání klubové soutěže a záštitu ČACH a po jejím schválení bude mezi ČACH a žadatelem sepsána písemná Smlouva o spolupráci. Veškeré tyto dokumenty naleznete níže.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!


Směrnice - Regionální soutěže pro sezonu 2022/23 05.01.2023 14:05 Žádost o pořádání Regionální / Klubové soutěže pod záštitou ČACH 07.12.2021 16:35 Obecná pravidla KS pro sezonu 2021/22 05.11.2020 20:49