address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

Společnost JumpPark otevřela jako první trampolínové parky v České republice. V současnosti provozuje tři trampolínové parky v Praze a jeden v Brně. V parku se vyřádí jak děti, tak studenti a dospělí. Můžete u nás uspořádat teambuilding, jít si zaskákat s přáteli, nebo zde oslavit narozeniny, nebo je to perfektní místo na výlet se školou nebo zájmovým kroužkem.

Akce pro členské týmy ČACH: Na pobočky v Praze JumpPark Jarov, Letňany, Zličín při prokázání se kartičkou /průkazkou členství v CACH zvýhodněná cena na vstup.

  • JumpPark Jarov - osoba s průkazem vstup na hodinu za 100,-Kč + 1 další osoba také za 100,- Kč.
  • JumpPark Zličín - osoba s průkazem vstup na hodinu za 160,-Kč + 1 další osoba také za 160,- Kč.
  • JumpPark Letňany - osoba s průkazem vstup na hodinu za 180,-Kč + 1 další osoba také za 180,- Kč.
  • JumpPark Brno, možnost domluvit se na zvýhodněném vstupném pro skupinu 10 a více osob - rezervace předem přes mail

Sledujte náš facebook pro pobočku Praha Jarov zde, pro pobočku Praha Zličín zde, pro pobočku Praha Letňany zde a pro pobočku Brno zde.

Kontaktní údaje: Zuzana Pechrová, e-mail: jarov@jumppark.cz, zlicin@jumppark.cz, letnany@jumppark.cz

Kompletní nabídka Jump Parku zde.