address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

V polovině prosince se uskutečnil první online taneční workshop, pod vedením oblíbeného porotce, trenéra a choreografa Tonyho Hodgese. V pondělí 14.12.2020 se 98 tanečnic naučilo vánoční pom dance choreografii, ve které nechyběly ani prvky hip hopu, ale součástí sestavy byla i pirueta a skoky.

Pro tento workshop byl vytvořen speciální mix od společnosti Got Cheer Music, díky kterému měla choreografie neuvěřitelnou energii a celý workshop provázela skvělá atmosféra. Sestava byla složena z 8 osmiček, díky kterým si účastníci mohli připomenout správné provedení pom techniky, ale i zajímavé postavení rukou. Kromě klasických performance návazností, byla sestava ozvláštněna i netradičními prvky, díky kterým si tanečnice zkusily něco nového a trenéři si mohli uvědomit, že do svých choreografií, se mohou inspirovat i z jiných tanečních sportů.

Workshop byl otevřen jak pro mírně pokročilé tak pro pokročilé a byl zcela zdarmo, i přesto, že sestavu učil Tony v angličtině a kvůli časové dotaci i velmi rychle, všechny účastnice workshop zvládly na jedničku. Proto na závěr Tony všechny překvapil vyhlášením soutěže o nejlépe zatančenou choreografii z workshopu. O vítězi rozhodovala společnost Got Cheer Music a rozhodující pro ni bylo zvládnutí sestavy, spirit a i správná performance technika. Vítězkou se stala Pavla Semecká z Wild Cheerleaders, jejíž tým díky tomu získal vánoční dárek v podání hudby od Got Cheer Music - vítězné video zde.

Speciální mix, si pro své domácí a tréninkové účely můžete stáhnout ZDE.

A pokud si chcete připomenout atmosféru vánočního workshopu a podívat se, jak to všem účastníkům šlo, můžete se podívat na sestřih sestavy přímo ZDE.

Snímek obrazovky (403)web

VÁNOČNÍ TANEČEK & POVÍDÁNÍ S TONYM

Aktivní workshop, kde si společně zatančíme na originální vánoční hudbu od Got Cheer Music. Krátká choreografie je upravena tak, aby se dala tančit doma a užili si zábavu jak malí tak i zkušení tanečníci.

Tony Hodges je Američan žijící již několik let v Evropě. Věnuje se cheerleadingu hned v několika rovinách - trenér, choreograf, porotce, instruktor, školitel, vlastník cheer tělocvičny a hudebního studia, kde vznikají cheer mixy. Věnuje se oblasti Performance i Cheer. Mohli jste ho zahlédnout za stolkem porotců na soutěžích ČACH i na řadě cheerleadingových školení v ČR.

Tonyho jsme vyzpovídali. Zajímá vás jeho cheerleadingová kariéra, cesta do Evropy nebo jak plánuje trávit letošní Vánoce a jaké vánoční tradice dodržuje? Připojte se na POVÍDÁNÍ S TONYM a třeba se i zeptejte na něco dalšího ;-)

Termín: pondělí 14. 12. 2020 od 18:30 hod
Délka workshopu: 40 min (připojení od 18:30 hod)
Délka povídání: 30 min (připojení od 19:20)
Účastníci: všichni tanečníci bez ohledu na level, styl či věk, kteří si chtějí užít zábavu, cheer a vánoční atmosféru.
Lektor: Tony Hodges
Jazyk: EN, překlad do ČJ zajištěn.
Registrace: do pátku 11.12. 2020 pomocí registračního formuláře
pro týmy: https://forms.gle/pwjhaU2S3ifoxmSz9
pro jednotlivce: https://forms.gle/3EPgdQEmvpBCJvu36
Cena: ZDARMA