address-cardangle-downbankbarschevron-leftchevron-rightenvelopefacebook-officialfile-excel-ofile-pdf-ofile-word-ofile-zip-ograduation-capinstagramlinkstartrophyvimeo-squarewindow-close-oyoutube-squarezonerama

Přípravy na ICU Worlds 2020

by Martina Železná

Zajímá vás, jak jsou na tom naše národní týmy s přípravami na ICU Worlds 2020, které se koná za necelé 3 měsíce? Víte o tom, že si stále můžete objednat naše tréninkové mašle a kalendáře? Těšíte se na vystoupení našich dívek na galavečeru amerického fotbalu a cheerleadingu? Určitě jste zvědaví, jaké překvapení si pro členky chystá Organizační tým na další trénink!

Jak probíhal poslední trénink a jaké jsou pocity trenérů? Nikola Dohnalová (jedna z nominovaných na Trenéra roku 2019):
“Na lednovém soustředění jsme ladili poslední detaily sestavy a začali trénovat pokřik. Přípravy na ICU Worlds vypadají skvěle! Holky makaly až do poslední chvíle. Jako trenéři jsme opravdu moc spokojeni a pyšní na letošní složení juniorského týmů.”

A jak poslední trénink vidí trenérky seniorského týmu Ingrid Sever a Vanja Potocnik:
“Celý víkend jsme pracovaly na choreografii. Zdokonalovaly každou část sestavy a trénovaly napojování prvků. Na konci holky dostaly domácí úkoly, musí pracovat na svých stuntových sekvencích i mimo tréninky národního týmu a posílat nám videa.”

Linda Doležalová - trainee/ dobrovolnice okomentovala trénink takto:
“Každý trénink mě stále překvapuje, kolik talentů v letošním národním týmu je. Co se týče tréninků, jsou úplně odlišné od mého domovského týmu, ale o to více si je užívám. Už se těším na exhibici na Prague Cheer & Dance Open!”

Ale ještě před tím než uvidíme oba týmy na exhibici, můžeme se těšit na jednu malou ochutnávku a to group stunt vystoupení reprezentantek seniorského týmu na galavečeru amerického fotbalu a cheerleadingu 7. 2. 2020, kde se setkáme s nominovanými sportovci a trenéry, z nichž většina byla nebo stále je součástí teamu Czech Republic.
A pokud vás zajímá, jaké překvapení si připravil organizační tým pro Team Czech Republic sledujte Instagram nebo Facebook reprezentačního týmu! :)