address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

Prohlášení Výkonného výboru ČACH k aktuální situaci Koronaviru

by Martina Železná Novinky

Vážení trenéři, sportovci, fanoušci cheerleadingu,

vzhledem k tomu, že se nám hromadí dotazy týkající se posledního vývoje šíření Koronaviru (COVID-19) ve světě a blížící se soutěže Prague Cheer Open, uvádíme následující.

Víte, že vaše zdraví a zdraví našich sportovců je pro nás priorita číslo jedna a abychom znali skutečná fakta, velmi pečlivě sledujeme vývoj dění v České republice a okolí a doporučení od všech místních státních institucí. (Ministerstva zdravotnictví ČR, Ministerstva školství a tělovýchovy, Krajských Hygienických stanic apod

Doposud nebyla vyhlášena žádná omezení provozu, týkající se školek, škol či sportovních zařízení v České republice.  Jejich doporučení jsou zbytečně nevyvolávat paniku a provozy nejsou ve fungování nějak omezovány.

Dnešního dne bylo Bezpečnostní radou státu vyhlášeno omezení při pořádání Světového poháru v biatlonu, nicméně tato akce očekávala dle médií desetitisíce diváků. Všechny ostatní další sportovní či kulturní akce prozatím žádné omezení nemají.

Pravidelně pečlivě monitorujeme všechny doporučení od lokálních, výše zmíněných státních institucí. O jakýchkoliv jiných změnách či úpravách tohoto prohlášení vás budeme informovat okamžitě.

Děkujeme za porozumění a trpělivost.

Výkonný výbor ČACH

Ilustrační foto