address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

ZRUŠENÍ SOUTĚŽE PRAGUE CHEER OPEN VE DNECH 21.-22. 3. 2020

by Martina Železná Novinky

Vážení trenéři, sportovci, rodiče a fanoušci cheerleadingu, 

s politováním musí bohužel Výkonný výbor na základně aktuálního rozhodnutí vlády a Bezpečnostní rady státu respektovat veškerá doporučení a zákaz pořádání sportovních a dalších akcí, a tímto oficiálně soutěž Prague Cheer Open, která se měla konat 21. a 22.3.2020 v Praze, zrušit. 

Souhlasíme s tímto vládním prohlášením, neboť i tato soutěž má mezinárodní rovinu, a za vedení České asociace cheerleaders nechceme ohrozit zdraví účastníků a celkovou situaci v ČR. 

Detaily a souvislosti k této akci budou ještě velice intenzivně vedením ČACH řešeny a budete co nejdříve informováni o skutečnostech spojených s touto soutěží např. zakoupené vstupenky. 

Děkujeme za porozumění a trpělivost!  

Výkonný výbor ČACH