address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

ZPROSTŘEDKOVANÉ INFORMACE ČESKÉ UNIE SPORTU

by Martina Železná Novinky

NOVÉ MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ VLÁDY ČR OD 16. 3.
zdroj: www.cuscz.cz

1. Je vydán absolutní zákaz přítomnosti na veškerých sportovištích pro veřejnost.

2. Zákaz přítomnosti na sportovištích pro členy jednotlivých SK/TJ na vlastních či dlouhodobě pronajatých sportovištích lze dovodit z Usnesení 215 upravující volný pohyb osob na území celé České republiky. Zákaz neplatí výhradně pro osoby, které svou činností splňují podmínky pro výjimku dle bodu I. písm. a) Usnesení 215 (výjimka cest do zaměstnání a k výkonu podnikatelské nebo jiné obdobné činnosti) 

3. Ve vztahu k profesionálním sportovcům a členům sportovní reprezentace v jednotlivých sportovních odvětvích se doporučuje vyčkat aktuálního výkladového stanoviska Národní sportovní agentury.

Celý článek k přečtení zde: https://www.cuscz.cz/novinky/nove-mimoradne-opatreni-vlady-cr-od-16-3.html 

Opatření státu ke snížení ekonomického dopadu nouzového stavu (18.3.2020) se můžete dočíst zde:
https://www.cuscz.cz/novinky/opatreni-statu-ke-snizeni-ekonomickeho-dopadu.html 

Cheerleadingová obec čeká na vývoj nouzového stavu a zprávy od ECU a ICU. Ohledně plánovaných soutěží (zrušení / změna termínu apod.) bude výbor ČACH průběžně informovat na webu ČACH a do e-mailu kontaktních osob členských Klubů ČACH.