address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

PCO 2020 - Informace k zakoupeným vstupenkám

by Martina Železná

V souvislosti s aktuální mimořádnou situací, která je dána šířením koronaviru a vládou popř. Bezpečnostní radou státu vyhlášenými opatřeními, bylo zrušeno konání březnové, mezinárodní soutěže Prague Cheer & Dance Open 2020.

Předprodej vstupenek byl zprostředkován přes sítě Ticketportal. Informujeme Vás, že dříve zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na další cheerleadingovou soutěž ČACH, případně konanou v termínu do 30. 6. 2020. Informujte prosím Vaše fanoušky ať si platné vstupenky ponechají u sebe a sledují webové stránky www.cach.cz nebo www.ticketportal.cz.

Nicméně vrácení vstupného ze zrušené/přesunuté akce, kdy nebude vyhovovat nový termín, bude dle sdělení prodejce vstupenek, možné nejdříve po zrušení nouzového stavu. O přesném datu zahájení refundací bude prodejní síť Ticketportal zákazníky informovat, jakmile bude tento termín znát. Věříme, že chápete mimořádnost dané situace a vyčkáte na další vývoj situace a informace.

VV ČACH