address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

Oznámení organizátorů soutěže Pardubice Cheer Open 2020

by Martina Železná Novinky

Kdyby.. tak bychom už dávno přišli s možností zvýhodněného startovného, kdyby... tak už vás dávno zásobujeme informacemi z příprav, kdyby.. žádné není... ŽIJEME TADY A TEĎ a nezbývá nám než věřit, že to všichni dáme a přijde čas, kdy sestavy, které jsme si na sezónu připravili ještě řádně předvedeme..a třeba to bude už tento červen na naší soutěži!

Takže u nás v Pardubicích zatím nic nerušíme.. pouze vyčkáváme dalších rozhodnutí vlády a budeme rádi, když i ve vašich kalendářích bude jasně vyznačeno datum 20.6.2020. 

PS. Vzhledem ke zrušenému mistrovství malých divizí, jednáme o tom, abychom byli v případě, že soutěž uskutečníme zařazeni do počítání ligy a třeba u nás i umožnili její vyhlášení. 

Organizátoři Pardubice Cheer Open 2020