address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

Taneční reprezentační tým je sestaven!

by Martina Železná

O víkendu 4. a 5. 9. 2021 proběhlo v Jojo gym Dobřichovice druhé kolo tryouts do první taneční reprezentace České asociace cheerleaders.

Během náročného víkendu bylo vybráno 18 děvčat, které budou naši zemi reprezentovat v divizi Performance cheer Freestyle na Mistrovství Evropy 2022 v Řecku pod vedením zkušené trenérky a úspěšné slovinské reprezentantky Laury Slane, dalšími členkami trenérského týmu jsou skvělé trenérky Kristýna Oláhová a Petra Janečková.

Tryout probíhal dvoukolově, 1. kolo proběhlo již před prázdninami, kdy uchazečky zaslaly videonahrávky se svými tanečními dovednostmi. Vybrané dívky se pak mohly zúčastnit kola druhého, kde musely již vše předvést naživo. Piruety, skoky, flexibilita ale i správně provedené pohyby, to byly hlavní kritéria výběru. Přijatých 18 děvčat je z 6 klubů z celé ČR a tři z nich mají v tuto chvíli roli náhradnice, která se však může změnit dle aktuální situace.

Všem zájemkyním o reprezentaci děkujeme a vybraným gratulujeme a těšíme se na skvělou reprezentaci.

Členkami Performance cheer reprezentačního týmu pro sezonu 2021/2022 se staly:

Andrea Benešová, Eliška Bezděková, Zuzana Brožková, Karolína Berenika Cónová, Adéla Hubnerová, Tereza Charvátová, Marie Chlupáčová, Anna Korienieva, Samara Málková, Hana Musilová, Ivana Nocarová, Denisa Palivcová, Andrea Pavlíčková, Kristýna Ranawat, Michaela Štempecová, Tereza Třináctá, Anna Mariana Voháňková, Martina Volštátová.