address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

Česká asociace cheerleaders má nové týmy Talentované mládeže pro sezonu 2023/24

by Jana Slavíková Novinky

Předposlední zářijový víkend se sešlo přes 50 sportovců z 9 klubů ěské asociace cheerleaders aby spojili své síly v projektu Talentované mládeže. 

Projekt úzce navazuje na reprezentaci v dalších letech, díky soustavné práci a tréninku se sportovci připravují na okamžik, kdy budou reprezentovat ČR na mezinárodních soutěžích jako je Mistrovství Evropy či Mistrovství světa.

V sobotu 23. 9. byl sestaven tým Youth s výkonnostním Levelem 3 (Median) a v neděli 24. 9. o svůj post v týmu bojovali sportovci ve starších věkových kategoriích ve výkonnostním Levelu 5 (Elite).

Trenérský a organizační tým vytvořily trenérky s Licencí B Silvie Klimo a Jana Slavíková.

“Jsme nadšeni talentem, se kterým jsme mohly během víkendu pracovat a těšíme se na společnou práci, která vyústí v exhibici na březnovém Prague Cheer Open 2024. Je to pro nás důležitý krok ke znovu restartu reprezentace.” okomentovala proběhlý víkend Jana Slavíková.

Tým Median:

Elizabet Pašková, Lucie Šilhánová, Emily Tůmová,Nikol Samcová, Antonie Syrová, Diana Fodorová, Kateřina Šímová, Adéla Zdobinská, Andrea Běhounková, Ema Buryanová, Bára Horáčková, Jůlie Horáčková, Magdaléna Pýchová, Matylda Rabiňáková, Anetta Zábranská, Tarja Libichová, Karolína Měchurová, Zuzana Pipová, Nela Šenkýřová, Marie Hatová, Sofie Kohoutová, Karolína Kulová, Justýna Svobodová, Monika Veselá, Nikola Vaníčková, Nikola Vaníčková.

Tým Elite:

Tereza Holinová, Tereza Kotalová, Anastázie Mošnová, Nela Kutišová, Romana Sónaková, Eliška Landyšová, Eliška Lorincová, Michaela Šollarová, Jakub Červenka, Milan Lavička, Barbora Polková, Natálie Šedivcová, Dominik Touš, Michaela Toušová, Marie Brtníková, Ema Janíčková, Amelie Janíčková, Veronika Mikulová, Alice Minářová, Denisa Šlapalová, Apolena Vanini.

Děkujeme všem sportovcům za účast a trenérům a rodičům za podporu.