address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

ICU JUDGES CERTIFIKACE A RECERTIFIKACE, Cheerleading, 9 a 10. 6. 2024 Praha

by Jana Slavíková Novinky

Ve dnech 9. a 10. 6. 2024 (po Mistrovství ČR) proběhne ICU školení porotců cheerleadingu s mezinárodní certifikací v Praze, již nyní je možné se na školení přihlásit v ICU školícím systému,

Školení povede velmi uznávaný Mike Cooper, kterého můžete znát z dalších školení ICU, či jako porotce ICU Worlds apod.

Školení je určeno nejen pro začínající porotce ale i pro choreografy a trenéry, kteří chtějí více proniknout do systému hodnocení a stavět své sestavy tak, aby mohly dosáhnout co nejvíce bodů.

Pokud máte zájem se věnovat porotcovské dráze tak toto školení je vyžadováno na evropských ale i světových soutěžích hodnotících podle systému ICU, je prerekvizitou pro ME i MS.

Školení Cheerleading Judges Education Course je dvoudenní osobní vzdělávací program, který se skládá z interaktivní výuky a praktické výuky. Po dokončení komplexního testu s výběrem odpovědí obdrží účastníci certifikát fáze 1 a červený odznak. Ti, kteří chtějí získat Fázi 2, projdou zklouškou video porotcování, kde prokáží schopnost hodnotit a poskytovat adekvátní zpětnou vazbu. 

Struktura kurzu:

  • Jak správně definovat porotce
  • Povinnosti porotce – Jak se připravit a co se od vás jako od porotce očekává
  • Cíle posuzování – O co byste se jako porotci měli snažit 
  • Bodování – Jak používat výbodovací listinu, h master sheety a udržovat konzistenci
  • Kritika – Jak napsat konstruktivní zpětnou vazbu
  • Části bodovací listiny – jaké charakteristiky definují jednotlivé kategorie (Pokřik, stunty, pyramidy, tossy, akrobacie, flow a total)
  • Na co se zaměřit u techniky akrobacie, stuntů, pyramid a tosů
  • Co hledat ohledně obtížnosti: účast sportovců, stuntové skupiny, mvzestupy, přechody, pozice těla, sestupy, počet struktur, synchronizace akrobacie)

Zároveň druhý den proběhne také recertifikace porotců s již obdrženou licencí, tato recertifikace je vyžadována pro prodloužení platnosti mezinárodního porotce, jelikož certifikace porotce je platná po dobu 4 let od jejího obdržení. Na recertifikaci je nutná přihláška také v ICU portále.

Školení se uskuteční v konferenční místnosti OREA HOTELS s.r.o. | Bělohorská 24 | 169 00 Praha 6, https://www.orea.cz/hotel-pyramida, kód pro ubytování pro mimopražské bude poskytnut ČACHem.

Cena školení je pevně stanovena na 300 USD (recertifikace 150USD), ale přihlášením minimálně 10 účastníků přes ČACH je možné získat slevu 25% (cena po slevě je 225 USD) , skupina bude přihlášena přes Asociaci a účastníkům bude zaslána faktura.

Pokud máte zájem o skupinové přihlášení vyplňte prosím závazný formulář ZDE.

První den otevřeme také všem zájemcům, kteří se chtějí dozvědět více o bodování na soutěžích ale nechtějí absolvovat druhý den certifikací a věnovat se aktivně porotcování. Trenéři s Licencí, kteří se tohoto školení zúčastní obdrží 2 kredity do kreditového systému (v případě, že mají již dle svého plánu kredity splněny budou jim tyto kredity převedeny do dalšího období).

Pokud máte zájem o toto jedinečné školení, které vám zajistí vhled do systému bodování, přihlašte se pomocí GOOGLE Formuláře ZDE. Cena tohoto školení je 1500Kč.

Pořádání takového školení v Praze je jedinečnou možností ušetření nemalých nákladů za cestovné a ubytování.