address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

Rádi bychom vám v této nelehké coronavirové době vyjádřili podporu a poděkování. Vážíme si práce, kterou vykonáváte, kreativity v “tréninku” s vašimi svěřenci a rádi bychom vám nabídli pomoc. Současná situace není jednoduchá pro nikoho z nás, ať už v roli trenéra, sportovce, managera klubu, rodiče, přítele, či osoby pečující o nemocného. První vlnu onemocnění COVID-19 jsme na jaře, i přes veškerá opatření a lockdown, s menšími šrámy statečně přečkali. Co ale bude dál? Je tu druhá, mnohem intenzivnější vlna. V dohledné době se očekává naplnění kapacity nemocnic. Predikce vývoje není pro náš obor příznivá. Termín, kdy se opět budeme moci vrátit do školních lavic, tělocvičen a na soutěžní plochu není znám. Coronavir tu s námi je a pravděpodobně i zůstane mnohem déle, než bychom si přáli.

Je proto potřeba se jako komunita semknout a vytvořit takové podmínky, abychom se měli s kým a kam vrátit. Jsme cheerleaders - silní, týmoví, nebojácní, energičtí, s úsměvem na tváři a srdcem lva! Přidáváme se tak jako Česká asociace cheerleaders ke kampani a myšlence SPOLEČNĚ TO ZVLÁDNEME!

FB SKUPINA ČACH “TRENÉŘI, SPOLEČNĚ TO ZVLÁDNEME!”
Skupina je založena za účelem vzájemné podpory a sdílení zkušeností v této neobvyklé situaci (Jak jste se poprali s on-line tréninky? Jakou komunikační platformu používáte? Jaké tréninkové postupy se vám nyní nejvíce osvědčily?) a sdílení nových nařízení vlády a dopadů na naše prostředí. Informace o nových aktivitách z první ruky apod. Nejsme teď soupeři na soutěžní ploše, ale bojujeme společně proti viru s jedním cílem - udržet naše členy v dobrém zdraví, udržet naši komunitu, naše kluby a sportovce v co nejlepší kondici a nejvyšších počtech. Skupina je primárně určena pro zástupce klubů, trenéry s platnou licencí, členy komisí a výbor ČACH.

CELÝ TÝM ČACH JE PŘIPRAVEN VÁM PODAT POMOCNOU RUKU
Neváhejte se na nás obrátit. Velice rádi vám pomůžeme se vším, co bude v našich silách. Dejte nám vědět, co vás trápí, či jak můžeme pomoci. Uvědomujeme si rozdílné situace, ve kterých se ocitáte, rozdílné potřeby a jsme připraveni je s vámi vyřešit. Níže naleznete kontakty na celý tým ČACH (členy Výkonného výboru a zaměstnance) případně ke stáhnutí zde Kontaktník ČACH.

KONTAKTNIK CACH VV FB uprav01a KONTAKTNIK CACH FB ZAM uprava1

PŘIPRAVUJEME PRO VÁS VIRTUÁLNÍ ZÁBAVU
Mimo běžnou agendu pro vás nyní připravujeme zábavné výzvy a bedlivě monitorujeme situaci a coronavir predikce pro oblast sportu. Aktuálně jsme na sociálních sítích zveřejnili výzvu #zatocsvirem, která je určena především pro naše tanečníky, kde high kick a pirueta mají představovat symboliku boje a vítězství nad virem. Team Czech Republic o Tryout víkendu zveřejnil první část videosérie s cvičebními prvky pro domácí přípravu. Přidejte se, natočte se, sdílejte, jak sportujete a udržujete se v kondici. Připravujeme další online produkty určené pro naše sportovce a vás bychom chtěli požádat, abyste podpořili naše výzvy svou aktivní účastí, sdílejte je a motivujte své sportovce k aktivitě.

DODRŽUJME VLÁDNÍ NAŘÍZENÍ
Ať už jsme, či nejsme vnitřně přesvědčeni o souslednosti kroků a vládních opatření, vyzýváme všechny naše členy k jejich důslednému dodržování. Nehledejte zbytečně cesty, jak nařízení obcházet. Zdraví našich sportovců a jejich rodin je nyní naší hlavní prioritou. Počty pozitivních případů exponenciálně vzrůstají a chceme-li se co nejdříve a ve zdraví vrátit zpět do plného tréninku, pojďme veškeré restrikce dodržovat. Přizpůsobte klubový tréninkový program. Stay home, stay safe! Informujte své členy o situaci tak, aby jí rozuměli. Mluvte s nimi, vysvětlujte, naslouchejte a podporujte je.

VZDĚLÁVEJTE SE
Využjme prostor, kterým řadě z nás vznikl, nejen pro úklid, či řešení restů, ale především pro sebevzdělávání. Vraťme se do tělocvičen posíleni o nové znalosti a vědomosti. Vybírat můžete např. i z naší nabídky programu ČACH COACH UNIVERSITY: http://www.cach.cz/skoleni-a-workshopy/skoleni-a-workshopy.php

REGISTRUJTE SVÉ ČLENY
Registrujte své členy u ČACH a zabraňte tak možným negativním důsledkům z nedostatku zdrojů asociace. Pokles členské základny neznamená pouze roční neobnovení nesoutěžících sportovců, ale má dalekosáhlejší důsledky. Méně obnovených členů znamená snížení vlastních příjmů celé asociace, což může vést k nutnosti snížení stavu zaměstnanců a omezení poskytovaných služeb. Propad vpočtu členů základny a vlastních zdrojů asociace má dopad i na výši přidělených dotací Národní sportovní agenturou, a to i v dlouhodobém horizontu. Důsledky pak mohou být citelné pro celé naše sportovní odvětví i do budoucna.

PODPOŘTE SVÝM NÁKUPEM PARTNERY ČACH
Napříč společností podporujeme regionální dodavatele, české výrobce, restaurace v sousedství, fitness trenéry aj., aby přečkali současnou krizi, udrželi podnikání a my jsme mohli i do budoucna využívat oblíbené služby. Podpořme vánočními nákupy i naše partnery v Benefit programu ČACH a dodavatele služeb, kteří za normálních okolností podporují naše sportovce dary či poskytováním slev. Jedná se třeba o dárkové vouchery našich partnerských firem, ale i o obchody z naší SHOP & FUN ZONY, které znáte ze soutěží .http://www.cach.cz/asociace/benefits/program-benefit-plus.php

Děkujeme vám za aktivitu a součinnost v boji proti coronaviru.

SPOLEČNĚ TO ZVLÁDNEME!

Bannery web

Chcete být také součástí projektu #spolecnetozvladneme?

Přidej se se svým týmem také! Pošlete nám fotky, kde jste společně, držíte při sobě a vzájemně se podporujete a my vás odměníme vytvořením stejného banneru ve vašich klubových barvách!

Budeme se těšit na vaše fotografie!