address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

WORKSHOP SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Před pár lety se říkalo, že kdo není na internetu, jako by nebyl. Dnes se dá totéž říct o sociálních sítích. Tento workshop doporučujeme především pro ty, kteří pracují se sociální sítěmi okrajově, nebo si nejsou jisti koncepcí a funkcemi jednotlivých platforem. Představíme vám základní sociální sítě, jako jsou Facebook a Instagram a jejich praktické používání. Vysvětlíme si základní ovládání, postupy a důvody, proč je dobré být jako klub na sociálních sítích aktivní. Ukážeme si příklady z praxe, podíváme se na statistiky a jak je využívat pro další příspěvky pro splnění Vašich cílů. Dozvíte se, že správa sociálních sítí je zábava a lze ji naplánovat tak, aby Vám nezabrala tolik drahocenného času.

Termín: neděle 23. 5. 2021 19:30-20:30 hod (navazuje na Workshop s pohybovou terapeutkou)
Platforma: Google Meet
Délka workshopu: 1 hod
Účastníci: členové ČACH
Lektoři: Michaela Rom Tisarová, Michaela Rejzková

Registrace: do čtvrtka 20. 5. 2021 pomocí registračního formuláře.

Garantujeme 3 připojení pro každý klub. V případě zájmu o více připojení se nám e-mailem nahlašte. Bude-li volná kapacita, rádi vás připojíme. Rozhodující je datum a čas registrace.

Cena: zdarma pro členy ČACH


Informace

Termín konání: Sunday, 23.5.2021

Registrace: http://forms.gle/gZLprzDbKgnwup4i9

Termín pro registrace: Thursday, 20.5.2021

Kontakt: barbora.schejbalova(at)cach.cz

Místo konání:
Prostřednictvím platformy Google Meet