address-cardangle-downbankbarschevron-leftchevron-rightenvelopefacebook-officialfile-excel-ofile-pdf-ofile-word-ofile-zip-ograduation-capinstagramlinkstartrophyvimeo-squarewindow-close-oyoutube-squarezonerama

Výsledky ankety Sportovec a trenér roku 2017

by Martina Maresova Novinky

V sobotu 10. 2. 2018 se v Paspově sále v Praze konal již 4. ročník slavnostního Galavečera České asociace cheerleaders a České asociace amerického fotbalu. Hlavní částí večera bylo vyhlášení ankety Sportovec a trenér roku. Sportovci roku 2017 se ve svých kategoriích stali:

  • TRENÉR ROKU 2017 - Nikola Dohnalová - Join New Spirit Allstars 
  • SENIOR MUŽ ROKU 2017 -  Ondřej Linha - Join New Spirit Allstars 
  • SENIOR ŽENA ROKU 2017 - Karolína Tökölyová - Prague Eagles Cheerleaders 
  • JUNIOR ROKU 2017 - Barbora Hasmanová - Prague Eagles Cheerleaders 
  • PEEWEE ROKU 2017 -  Alena Jankovská - Join New Spirit Allstars

Do SÍŇĚ SLÁVY Českého cheerleadingu v roce 2017 vstoupila Martina Němcová, která stála u zrodu cheerleadingu v ČR, kdy jako členka Prague Lions, jednoho z prvních cheer týmů v ČR, již od roku 1994 pomáhala formovat zásady, metodiku a pravidla českého cheerleadingu, stejně jako objevovat krásu tohoto sportu českým sportovním fanouškům. V současné době je trenérkou a spoluzakladatelkou klubu Cheer Academy, z.s.

Mezi hlavní kritéria při výběru sportovců a trenéra patří účast v národním týmu a reprezentace na MS, účast a umístění na ME, MČR, MMD, klubových soutěžích, další sportovní a mimosportovní aktivita přínosná pro cheerleading apod. U síně slávy je hlavním kritériem dlouhodobý a/či významný přínos pro český cheerleading. Pro letošní ročník byla vypracovaná bodová škála a rozšířeno potrfolio hodnotitelů ankety, které vedlo k exaktnejšímu výsledku. Prvně nebyly hodnoceny úspěchy v rámci kalendářního roku, ale sledovaným obdobím byla soutěžní sezóna 2016/17, tj. září 2016 - srpna 2017.

Medailonky vítězů a nominovaných budou postupně zveřejňovány na sociálních sítích České asociace cheerleaders.

Děkujeme všem partnerům Galavečera a České asociace cheerleaders za spolupráci a dlouhodobou podporu cheerleadingu. Gratulujeme všem vítězům a nominovaných. Přejeme všem mnoho úspěchů a medailí v dalších sportovních kariéře.

Více informací o anketě Sportovec a trenér roku naleznete na stránkách České asociace cheerleaders http://www.cach.cz/souteze/sportovec/sportovec-a-trener-roku-2017.php