address-cardangle-downbankbarschevron-leftchevron-rightenvelopefacebook-officialfile-excel-ofile-pdf-ofile-word-ofile-zip-ograduation-capinstagramlinkstartrophyvimeo-squarewindow-close-oyoutube-squarezonerama

Český národní reprezentační tým České asociace cheerleaders se chystá na Mistrovství světa!

by Martina Železná Novinky

Již po čtvrté vyjede česká reprezentace na mistrovství světa v cheerleadingu, které se koná pod hlavičkou International cheer union (dále jen „ICU“). Od 24. dubna do 26. dubna 2019 poměří svoje síly nejlepší týmy z celého světa ve slunném Orlandu, na Floridě. Česká výprava odlétá v pondělí 22. 4. 2019.

Juniorský reprezentační tým vycestuje opět pod vedením Andrey Paňko, tento rok s asistentem Alexandrem Stolpovskych a bude český cheerleading reprezentovat ve středu 24. 4. Letošní seniorský tým vycestuje poprvé v ryze ženském složení pod vedením trenérky Vereny Mattl a bude bojovat ve čvrtek 25. 4. o postup do finále, které se potom koná v pátek 26. 4.

V juniorském týmu je celkem 26 cheerleaders: Juliana Berecová, Eliška Bezděková, Lucie Grusová, Barbora Grusová, Natálie Guntherová, Adriana Huňatová, Alena Jankovská, Kristína Janovská, Kateřina Jírů, Sára Kolková, Nela Kováčová, Lenka Kovarik, Kamila Maštalířová, Sára Packová, Ema Pecharová, Tereza Pištěková, Jana Sbriliová, Klára Skálová, Adéla Svejkovská, Natálie Šimáková, Blanka Šípková, Tereza Teplíková, Eliška Uhlířová, Daniela Vydrová, Klára Wolfanová, Natálie Žejdlová.

V seniorském týmu odjede 22 cheerleaders: Rozálie Bočková, Linda Doležalová, Michaela Filípková, Tereza Frolíková, Klára Hajná, Adéla Hynková, Kateřina Jakoubková, Tereza Kotalová, Julie Kováříková, Veronika Králová, Kateřina Kutišová, Kristýna Novotná, Michaela Sentenská, Tereza Syrovátková, Adriana Špičáková, Valentýna Špičáková, Adéla Šponarová, Michaela Štempecová, Veronika Váchová, Petra Vandělíková, Lucie Vojtová, Martina Volštátová.

Buďte u toho! Na kanálu Olympic channel můžete sledovat streaming z pátečního Finále. Pro juniorskou soutěž a senior semifinále sledujte http://cheerunion.org. Těšit se můžete také na průběžné příspěvky na našem instagramu a facebooku