address-cardangle-downbankbarschevron-leftchevron-rightenvelopefacebook-officialfile-excel-ofile-pdf-ofile-word-ofile-zip-ograduation-capinstagramlinkstartrophyvimeo-squarewindow-close-oyoutube-squarezonerama

Česká reprezentace - Team Czech republic

by Martina Železná

Během víkendu 19.-20.10.2019 proběhl první oficiální trénink Team Czech republic, kde už spolu trénovaly vybrané dívky které prošly konkurzem. Ještě před zahájením tréninku se konalo rodičovské setkání, kde se rodiče dozvěděli všechny potřebné informace o sezóně a cestě na ICU Worlds 2020.

Na začátku dostaly členky národního týmu tréninková trička, která Národní reprezentaci v rámci partnerství potiskla firma FOTOLAB.cz / CEWE které i tímto děkujeme. Jako druhý dárek na reprezentantky čekaly nádherné tréninkové mašle od dalšího partnera Spirit cheer shop, kterému taky děkujeme. Pokud se Vám tato mašle líbí, máte možnost si ji zakoupit: http://www.spiritcheer.cz/en/bows/556-treninkova-masle-team-czech-republic-20192020.html a tím přispět částkou 80 Kč na Team Czech republic a jejich cestu na ICU Worlds 2020.

 

 

 

 

 

Takto krásně oblečeným členkám zhotovil fotograf Tomáš Karásek profilové fotky - ještě jednou děkujeme! Reprezentantky zahájily první trénink týmové akrobacie a stuntů, kde se soustředily hlavně na timig prvků, stuntových sekvencí, které budou použity v konečné sestavě a také zkoušely nové pyramidy. Už teď trenéři vědí, že tato sezóna bude skvělá a jsou z členek nadšení!

Na tomto tréninku se k nám připojila i Linda Doležalová, která zastává pozici dobrovolník- trainee. Linda bude našim trenérům vypomáhat, kde budou potřebovat a těžištěm její práce jsou především skupinky náhradníků.

“Cheerleadingu jsem se začala věnovat před šesti lety a už si svůj život bez něj nedokážu představit. Jsem trenérem a aktivním sportovcem v klubu Join New Spirit Allstars. Za svoji cheerleadingovou kariéru si nejvíce cením dvou účastí na ICU Worlds a medaile z mistrovství Evropy. Jsem neskutečně vděčná za možnost podílet se na trénování reprezentace a šanci vidět přípravu na mistrovství světa z druhé strany. Těším se na všechny nové zkušenosti a zážitky, které budou s přípravou spojené.”

 

Chcete vědět více o dění v Team Czech republic, jejich trénincích, členech a cestě na ICU Worlds 2020? Tak nás sleduj na IG: @czechcheerteam nebo FB: Czech National Cheer Team