address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

Podpořte český cheerleading

by Martina Železná Novinky

Společně to zvládneme byl slogan, který v době covidové krize spojil všechny cheerleaders a pomohl českému cheerleadingu v boji proti pandemii, zavřeným tělocvičnám a nemožnosti setkávání. Nyní čelí český cheerleading dalšímu protivenství, které omezuje chod celé organizace a tím i rozvoj, propagaci a ustálení pozice cheerleadingu v ČR na sportovním poli. 

Výrazně nižší podpora ze strany státu je výzvou nejen pro členské kluby, klubové zástupce, ale i řadové cheerleaders, fanoušky a přátele cheerleadingu v celé ČR, ale i v zahraničí. Společnou prací, vzájemnou komunikací a respektem jeden k druhému, dokážeme ovlivnit vývoj a dopady krize, která je nevyhnutelná.

Projekty, ve kterých nám můžete pomoci:

nabídkou prostor ve Vašem městě pro tréninky reprezentace
Máte prostory, ve kterých trénujete, nebo máte kontakty ve Vašem městě? Doporučte nám je!

dobrovolnickou činností pro jednotlivé pracovní skupiny nebo soutěžního staff teamu ČACH
Přejete si ovlivnit budoucnost českého cheerleadingu? Chcete vidět pod pokličku, a máte prostor pracovat pár hodin týdně nebo nárazově? Přidej se k nám!

navýšením členské základny
Registrace do nové sezony již jsou spuštěny. Pomožte nám rozšířit členskou základnu!

cennými kontakty - ČACH hledá partnery, které by zajímala podpora sportu
Znáte někoho, kdo by mohl pomoci? Sdílejte s námi Vaše nápady!