address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

PRAVIDLA 2022/23

by Martina Železná Novinky

Soubor soutěžních pravidel pro sezonu 2022/23 byl zveřejněn na webu ČACH. Aktuální verze dokumentů s pravidly naleznete vždy na dvou místech webu asociace:

 Soubor soutěžních pravidel:

 • Věkové skupiny ČACH 2022/23
  Pozor na nové věkové struktury. Jedná se o přechodovou hybridní formu věkových skupin, které navazují na naše loňské české věky a nové věkové skupiny ECI/ICU(celosvětové pro cheerleading, vycházející z Olympijských věků) platné již pro ME 2023.
   
 • Soutěže ČACH a otevírané divize 2022/23
  Přehled soutěží pořádaných Prezídiem ČACH a regionálních soutěží se záštitou ČACH a přehled otevíraných divizí atd.
   
 • Věkové skupiny ČACH 2023/24 – plán
  Předpokládaný plán věkových skupin pro příští sezonu. Předmětem diskuse zůstává možné rozšíření věkových hranic pro ČR.
   
 • Obecná pravidla soutěží ČACH 2022/23
  K výkladu pravidel a představení změn je připraveno školení News In Rules.
   
 • Pravidla bezpečnosti 2022/23
  Obsahují slovík pojmů (zvlášť pro cheer a zvlášť pro performance), všeobecné pokyny (zvlášť pro cheer a zvlášť pro performance), cheer výkonnostní levely, popis náležitostí performnace stylů, pravidla pro Hobby.
   
 • Bodovací listy
  Bez změn.
   
 • Karta soutěže
  Je nedílnou součástí soutěžního řádu ČACH a je zveřejňována organizátorem soutěže jako doplněk k Obecným pravidlům. Obsahuje informace specifická pro danou soutěž a případný popis nestandartních divizí otevíraných na dané soutěži.


Určitě také oceníte:

NEWS in RULES:

V případě zájmu jste srdečně zváni na školení NEWS in Rules, kde proběhne stručný výklad novinek v oblasti pravidel. Bude se konat online v neděli 6.11.2022 ve 20 hod. Více informací a REGISTRACE ZDE.

V případě dotazů k pravidlům neváhejte kontaktovat Martinu Marešovou martina.maresova@cach.cz a nebo PS pro bezpečnost a pravidla.
Pro kontrolu legality prvků můžete použít e-mail pravidla@cach.cz