address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

PŘEDNÁŠKA O MOTIVACI S MILANEM STUDNIČKOU

Zveme všechny trenéry a zástupce klubů na přednášku s Milanem Studničkou. Tentokrát se zaměříme na motivaci jednotlivých věkových skupin a psychologické aspekty týmové spolupráce. Přednáška se bude konat v neděli 18. 4. 2021 od 18:00 do 19:30 hod na online platformě Google Meets a je pro trenéry ČACH ZDARMA.

Následně naváže pravidelné Posezení s trenéry.

Termín: neděle 18. 4. 2021, 18:00 - 19:30 hod
Platforma: Google Meet
Délka workshopu: 1,5 hod (připojení od 17:45 hod)
Účastníci: trenéři a zástupci klubů ČACH
Lektor: Milan Studnička

Cena: trenéři a zástupci klubů ČACH ZDARMA

Registrace: do čtvrtka 15. 4. 2021 pomocí registračního formuláře

Registrační formulář

7a5298b3ef4558d360159793c4aea27f 1

MILAN STUDNIČKA
psycholog a lektor

Sportování Milana vždy od malička bavilo. Několik let se věnoval basketbalu, ve kterém získal bronzovou medaili na MČR. Vystudoval Fakultu tělesné výchovy a sportu (obor trenérství), přičemž během studií začal hrát americký fotbal v týmu Prague Lions, kteří se stali mistry republiky. Do toho se díky škole věnoval gymnastice a získal bronzovou medaili z mistrovství ČR v Eurotýmech. Posléze se věnoval desetiboji, ze kterého se shodou náhod dostal k bobům, které ho vynesly až na zimní olympiádu v Salt Lake City v roce 2002.

V dosavadním životě ale musel též čelit nelehkým překážkám. Začal si čím dál více uvědomovat, že se dá s vlastní myslí pracovat do té míry, že se člověk může radovat i v situacích, kdy objektivně důvody k radosti nejsou. Začal sám na sobě zjišťovat, že při dodržování určitých principů může člověk prožívat náročné chvíle s nadhledem a pohodou. A protože ho těšilo pomáhat druhým, rozhodl se absolvovat pětiletý sebezkušenostní psychoterapeutický výcvik a taktéž Filozofickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, obor psychologie.

Současně se již několik let úspěšně věnuje projektu Dovychovat (více na webu Dovychovat), který se zaměřuje na velmi různorodou problematiku vztahů, rodičovství, apod. Momentálně dokončil knihu o výchově zaměřenou na nejčastější chyby v komunikaci, kterých se rodiče dopouštějí a jejich následcích.

motto Milana:

“Věnuji se problémům každodenního života a pomáhám lidem pochopit, jak ze všedních starostí udělat každodenní radosti. Projekt Dovychovat mi dává obrovský smysl, protože učí lidi svůj život radostně prožívat, ne jen ve stresu přežívat.”