address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

Sportovní centrum, které prostřednictvím pohybových aktivit napomáhá k posílení zdraví dětí i dospělých, jejich harmonickému pohybovému i duševnímu rozvoji a ke sblížení lidí v komunitě.

Akce pro členské týmy ČACH: Probereme s vámi časové možnosti a přizpůsobíme cenu tak, aby Vám vyhovovala. Zajistíme ubytování a stravu. Vaším úkolem bude pouze trénovat.

K dispozici vám bude:

  • gymnastická hala I. (disponuje stabilně umístěným nářadím pro gymnastické sporty, dopadovou jámou s molitany, airtrackem, po celé ploše je odpružená gymnastická podlaha.)
  • gymnastická hala II. (disponuje nepružný koberec 14 x 14m pro teamgym, cheerleaders, sportovní i moderní gymnastiku, tanec, přeskokové nářadí pro gymnastiku: stůl Bänfer, měkká bedna, univerzální blok Diony, trampolínka Eurotramp, můstky, čtyři zavěšené 8m šály pro vzdušnou akrobacii, set parkourových překážek.)
  • gymnastická hala III. (disponuje 14 m dlouhý trampolínový pás s doskokem na měkké dochny k nácviku akrobacie, tumble trackem s doskokem do dopadové jámy s molitany, dámská bradla nad jámou, hrazda nad jámou, bedna do jámy, pánská bradla, 4 kladiny, jáma na veletoče s hrazdou, žebřiny, lana na šplh, přenosné prvky Diony.)
  • baletní sál (je vybaven zrcadly, baletní tyčí a aparaturou)
  • denní místnost (plnohodnotná kuchyňská linka, lednice)
  • dětská herna
  • kurt na plážový volejbal a venkovní sportoviště

Kontaktní údaje: +420 778 769 522, e-mail: recepce@jojogym.cz

Kompletní nabídka společnosti JoJoGym zde.

Snímek obrazovky (136)