address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

Dance Conference

Dalším školením zejména určené pro trenéry, které volně navazuje na praktický letní Dance Summer Camp, je celodenní Dance Conference. Školení se bude konat 18. 10. 2020 a povede jej Laura Slana, která bude právě od podzimu trenérkou reprezentačního Dance Teamu.

Během celého dne se trenéři dozví, jak své svěřence efektivně a nejlépe naučit taneční točky a skoky podle správných technik. Dále pak dostanou tipy, jak své tanečníky učit protahování, kondičku, jak své svěřence motivovat a udržovat týmový spirit a mentální přípravu na soutěže. Základem školení bude zejména technika Pom, tedy správné umístění pohybů, síla a ostré provedení, na což je při soutěžní choreografii brán velký zřetel. Trenéři se dozví, jak správně vybírat hudbu, připravovat choreografii a přistupovat k jednotlivým členům svého týmu rámci soutěžní sestavy. Na závěr si budete moci s trenérkami popovídat a položit jim své konkrétní dotazy.

Laura Slana je trenérkou a choreografkou juniorského a peewee tanečního týmu Sovice, členkou slovinského senior národního týmu v letech 2017 a 2019, stříbrná medailistka Europeans v Pom Doubles 2017.

Program
9:00 – 13:00 teoretická část
13:00 – 14:30 přestávka
14:30 – 18:30 praktický trénink a ukázky choreografie

Cena:

  • při včasném přihlášení do 1. 10. 2020 činí 1490 Kč / osoba / den
  • později při přihlášení nebo pro nečleny ČACH činí 1990 Kč / osoba / den

Přihlášení na Dance Conference je možné přes Elektronický registrační systém ČACH v sekci Akce, který je přístupný na http://registrace.cach.cz/. Pozn.: Pozdější přihlášení možné pouze při volné kapacitě. Školení bude otevřeno při minimálním počtu účastníků. Bezplatné storno přijímáme nejpozději 10 dnů před termínem školení. Obdržíme-li storno v období kratší než 10 dnů před termínem školení, účtujeme 50% z jeho ceny. Storna v období kratším než 24h jsou účtovány 100%.


Informace

Termín konání: Neděle, 18.10.2020

Registrace: http://registrace.cach.cz/

Termín pro registrace: Čtvrtek, 1.10.2020

Kontakt: barbora.schejbalova(at)cach.cz

Místo konání:
Praha

true