address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

Performance Conference

Dance Conference je školení určené pro trenéry věnující se performance cheer oblasti. Školení se bude konat 17. 10. 2021 a povede jej aktuální trenérka českého reprezentačního Dance Teamu Laura Slana.

Během celého dne se trenéři dozví, jak své svěřence efektivně a nejlépe naučit taneční točky a skoky podle správných technik. Dále pak dostanou tipy, jak své tanečníky učit protahování, kondičku, jak své svěřence motivovat a udržovat týmový spirit a mentální přípravu na soutěže. Hlavním důrazem na školení bude zejména technika Pom, tedy správné umístění pohybů, síla a ostré provedení, na což je při soutěžní choreografii brán velký zřetel. Trenéři se dozví, jak správně vybírat hudbu, připravovat choreografii a přistupovat k jednotlivým členům svého týmu v rámci soutěžní sestavy. Dopolední část bude věnovaná teorii, odpolední pak praktickým ukázkám a tréninkové aktivní části. Na závěr dne si budete moci s Laurou popovídat a položit jim své konkrétní dotazy.

Laura Slana je trenérkou a choreografkou juniorského a mini tanečního týmu Sovice, členkou slovinského senior národního týmu v letech 2017 a 2019, stříbrná medailistka Europeans v Pom Doubles 2017.

Program
9:00 – 13:00 teoretická část
14:30 – 18:30 praktický trénink a ukázky choreografie

Cena:

  • při včasném přihlášení do 1. 10. 2021 činí 1490 Kč / osoba / den
  • později při přihlášení nebo pro nečleny ČACH činí 1990 Kč / osoba / den

V rámci rekvalifikačního trenérského programu je účast na této akci hodnocena 3 kredity.

Přihlášení na akci je možné přes Elektronický registrační systém ČACH v sekci Akce, který je přístupný na http://registrace.cach.cz/. Pozdější přihlášení možné pouze při volné kapacitě. Akce bude uspořádána při minimálním počtu účastníků. Bezplatné storno přijímáme nejpozději 10 dnů před termínem školení. Obdržíme-li storno v období kratší než 10 dnů před termínem školení, účtujeme 50% z jeho ceny. Storno v období kratším než 24h je ve výši 100%.


Informace

Termín konání: Neděle, 17.10.2021

Registrace: http://registrace.cach.cz/

Termín pro registrace: Pátek, 1.10.2021

Kontakt: barbora.schejbalova(at)cach.cz

Místo konání:
JOJO Gym, Dobřichovice

Dobřichovice true