address-cardangle-downbankbarschevron-leftchevron-rightenvelopefacebook-officialfile-excel-ofile-pdf-ofile-word-ofile-zip-ograduation-capinstagramlinkstartrophyvimeo-squarewindow-close-oyoutube-squarezonerama

Tumble Conference

Tumble Conference je součástí obsáhlého programu školení pro Trenéry Licence C a lze se zúčastnit pouze této části odděleně.

Zkušený lektor a trenér Ondřej Polanský vám během lekcí předá plnohodnotné informace k základním principům gymnastické části cheerleadingu. Součástí lekcí jsou detailní popisy tréninkových příprav, nácviku jednotlivých prvků, správná progrese nácviku prvků, praktické rozdělení do jednotlivých cheer levelů, a další tipy na trénování gymnastiky pro cheerleading. Tato konference se koná v sobotu 18. 1. 2020 a je rozdělena na dopolední teoretický blok a na odpolední praktickou část s ukázkami a možnosti zapojení se aktivně např. do tzv. spottrování.

Účast na obou blocích má hodnotu 2 kredity.

8-12:30 … Teoretický blok - školicí místnost ČUS Strahov

13:30 - 16:30 … Praktický blok - tělocvična v TJ Sokol Břevnov

Cena:

  • při včasném přihlášení do 5. 12. 2019 činí 390 Kč / osoba / kompletní kurz
  • později při přihlášení nebo pro nečleny ČACH činí 590 Kč / osoba / kompletní kurz

Přihlášení na conferenci je možné zasláním na email barbora.schejbalova@cach.cz, a to uvedením jmen účastníků za celý klub. Fakturace probíhá přes klub. Pozn.: Pozdější přihlášení možné pouze při volné kapacitě. Školení bude otevřeno při minimálním počtu účastníků. Bezplatné storno přijímáme nejpozději 10 dnů před termínem školení. Obdržíme-li storno v období kratší než 10 dnů před termínem školení, účtujeme 50% z jeho ceny. Storna v období kratším než 24h jsou účtovány 100%.


Informace

Termín konání: Sobota, 18.1.2020

Registrace: http://registrace.cach.cz/

Termín pro registrace: Čtvrtek, 5.12.2019

Kontakt: barbora.schejbalova(at)cach.cz

Místo konání:
Sídlo ČUS/ČACH, Zátopkova 100/2, Praha 6

Zátopkova 100/2, Praha 6 true