address-cardangle-downbankbarschevron-leftchevron-rightenvelopefacebook-officialfile-excel-ofile-pdf-ofile-word-ofile-zip-ograduation-capinstagramlinkstartrophyvimeo-squarewindow-close-oyoutube-squarezonerama

Dance Conference 2019

V této sezóně vám chceme nabídnout nový formát tanečního školení, a to komplexní intenzivní celodenní konferenci pro trenéry, jako znáte ze zahraničí. Dance conference je určena pro členy ČACH i účastníky z jiných zemí. Školení bude probíhat v anglickém jazyce. Nabízíme vám další skvělou příležitost potkat se s Tonym Hodgesem, velice zkušeným tanečníkem, trenérem, choreografem a porotcem Cheer a Performance. Dance Conference se bude konat 9. 11. 2019 v Praze a bude obsahovat velmi detailní a praktické informace pro trenéry všech performance stylů. Obsah školení:

 • Jednotlivé detaily a specifikace různých performance stylů - Pom, Jazz a Hip Hop
 • Jak vytvořit vítěznou Freestyle Pom sestavu
 • Co by měla obsahovat Hip Hop soutěžní sestava
 • Efekty a detaily pro sestavy stylu Jazz
 • Jak sestavit a začít performance choreografii
 • Jednoduché nástroje pro sestavení performance choreografie
 • Jak vybrat správně hudbu
 • Další praktické informace z pohledu trenéra a porotce

Školení bude probíhat v časech 9-18h, s hodinovou obědovou pauzou.

Cena Dance Conference:

 • při včasném přihlášení do 9. 10. 2019 činí 1490 Kč/1 os./celý den
 • později při přihlášení nebo pro nečleny ČACH 1990 Kč/1 os./celý den

Přihlášení na Conferenci je možné zasláním na email barbora.schejbalova@cach.cz, a to s uvedením jmen účastníků za celý klub. Pozn.: Pozdější přihlášení možné pouze při volné kapacitě. Školení bude otevřeno při minimálním počtu účastníků. Bezplatné storno přijímáme nejpozději 10 dnů před termínem školení. Obdržíme-li storno v období kratší než 10 dnů před termínem školení, účtujeme 50% z jeho ceny. Storna v období kratším než 24h jsou účtovány 100%.

Můžete si opět objednat s Tonym i tzv. PRIVATE PRACTICES, tj. soukromé hodinové tréninky pro jednotlivé týmy / skupiny / dvojice a jejich konkrétní potřeby. Ideální pro konzultace rozpracované choreografie a nácvik vybraných prvků. Trénink dle vašeho přání a individuální přístup zaručen. Jednotlivé tréninky proběhnou v neděli 10. 11. 2019 v tělocvičně v Praze.

Cena Private Practices:

 • při včasném přihlášení do 9. 10. 2019 činí 1750 Kč / 1 tým / 60 min,
 • později při přihlášení nebo pro nečleny ČACH 1950 Kč / 1 tým / 60 min.

Přihlášení na Private Practices, soukromou hodinu s Tonym, je možné zasláním e-mailu na barbora.schejbalova@cach.cz, přičemž je nutné uvést Název týmu, počet osob a preferenci konkrétní hodiny (možnosti od 10:00, 11:00, 13:00, 14:00 a 15:00), případně i blíže specifikujte své konkrétní přání k obsahu tréninku. Obratem budete informováni, zda Váš výběr hodiny byl potvrzen či je již obsazený a bude vám nabídnut jiný čas.


Informace

Termín konání: Sobota, 9.11.2019

Registrace: http://registrace.cach.cz/

Termín pro registrace: Středa, 9.10.2019

Kontakt: barbora.schejbalova(at)cach.cz

Místo konání:
Praha

true