address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama
Snímek obrazovky (329)

Join New Spirit AllStars je jeden z nejstarších dodnes fungujících klubů v České republice. Byl založen sportovními nadšenci Nikoletou Míkovou a Štěpánkou Nestávalovou, které se zamilovaly do cheerleadingu už v roce 1994. Původní název byl Bluebabes, později se klub přejmenoval na JNS Cheerleaders. Členem České asociace cheerleaders se JNS stalo v roce 2002.

Největší klub ČR se z prvních 5 členů rozrostl na nynějších více než 300 sportovců ve 12 soutěžních výkonnostních týmech. O chod klubu a sportovce se stará 31 trenérů, které vede zakladatelka a srdce klubu Nikol Míková, která dlouhou dobu působila ve vedení České asociace cheerleaders a její pravá ruka Nikola Dohnalová, která se ze sportovce vypracovala i mezi trenéry národní reprezentace. Mezi mužské zástupce klubu neodmyslitelně patří Alexandr Stolpovskych a Ondřej Polanský. “Alexandr Stolpovskych - kreativní a technický duch týmu a příklad neutuchajícího spiritu, Ondřej Polanský - zakladatel akrobatického progression a osobní příklad jako výkonnostní sportovec,” říká Nikol Míková.

Join New Spirit AllStars se věnuje všem věkovým kategoriím od kategorie Baby až po kategorii Family, a to ve všech divizích sportovního cheerleadingu. Mezi nezapomenutelné soutěžní skupiny bezesporu patřil jeden z prvních českých coed group stuntů - JNS Pulse, který posunul hranice nemožného v Českém i Evropském cheerleadingu.

JNS patří mezi dlouhodobě nejúspěšnější kluby v České republice, toho je důkazem i 95 zlatých medailí, 65 stříbrných a 34 bronzových medailí z Mistrovství ČR ve sportovním cheerleadingu, za celou existenci klubu. Kromě úspěchů v Česku je klub úspěšný i v zahraničí a je díky němu o Českém cheerleadingu slyšet i v Evropě. Důkazem jsou zlatá, stříbrné a bronzové medaile z Mistrovství Evropy či každoroční trofeje z Elite Cheerleading Championship. Těchto úspěchů by nebylo dosaženo kdyby si klub nejvíce nevážil přátelství, chvil, zážitků a aktivit, které společně prožívají.

Sportovci jsou aktivní i mimo mateřský klub, mnoho z nich je či bylo součástí Team Czech Republic. Kromě zatím 107 JNS sportovců , byli trenéři klubu Nikola Dohnalová, Alexandr Stolpovskych, Ondřej Polanský, Veronika Bradlerová, Dominika Svitáková, Magda Winterová, Karin Černá a Andrea Paňko součástí trenérského či realizačního týmu TCR. Významnou osobností z JNS je i Simona Míková působící jako mezinárodní porotce ve sportovním cheerleadingu. Vypracovala se mezi porotcovskou elitu a hodnotí výkony sportovců nejen na Mistrovství světa. Díky aktivitě a úspěchům v cheerleadingu se klub může pyšnit dvanácti oceněními v anketě Sportovec a Trenér roku. Pro klub JNS je typická tyrkysová barva, společně s bílou, černou a stříbrnou, což se odráží i v logu a týmových uniformách.

Všechny názvy týmů jsou spojeny s okřídlenými tvory - Hawks, Silverbirds atd. Nejsilnějším poutem všech trenérů a sportovců je spolupráce, láska ke sportu a celoživotní přátelství. A to je v klubu dosahováno mimo jiné i pomocí společných tradic a mimo tréninkových aktivit, například:

• týmová show - slavnostní ukončení sezony s oceňováním nejlepších sportovců,
• letní soustředění v Itálii u moře, v gymnastickém centru,
• klubová soutěž Evolution Cheer Battle,
• vlastní trenérská akademie - vzdělávací program pro trenéry,
• týmové tradice pro štěstí , bojový pokřik,
• klub JNS Alumni - pro všechny exJNS,
• JNS plesy a akce pro rodiče a fanoušky,
• společně nazpívané hudební videoklipy atd.

Kromě mimo i tréninkových aktivit a interních zvyků se klub Join New Spirit AllStars věnuje i charitativním akcím a podporuje nejen onkologicky nemocné děti. V průběhu let jste je mohli vidět v mnoha hudebních videoklipech či televizních reklamách. Klub spolupracoval např. při natáčení amerického filmu Hellboy a v roce 2010 se probojoval do finále talentové soutěže na TV Nova - Talentmanie.

Účast a přehled umístění na zahraničních soutěžích:

ME
2018
2.misto senior coed L5
3.misto senior allgirl L5

2017
1.misto senior coed L5

2014
3.misto senior coed group stunt L6

Elite cheerleading Championships
2019
2.misto junior coed l3
2.misto junior group L5

2018
2.misto junior coed l3
1.misto senior coed L5
3.misto senior allgirl l4
3.misto junior group L5

2017
3.misto peewee l2
1.misto senior coed L5
2.misto junior coed l3

2016
4.misto peewee l2

2015
1.místo senior coed group stunt
2.místo senior coed group stunt

2014
1.místo senior coed group stunt

2013
2.místo senior coed group stunt
3.místo senior coed group stunt
2.místo individual

Vienna classic
2019
1.misto junior group stunt
2.misto peewee l2
2.misto junior l3
1.misto individual peewee l2
2.misto partner stunt Tom a Veru
3.misto partner stunt Ondra a Kačka

UCA Championships
2015
2.misto group stunt coed JNS Pulse

a mnoho dalších…

Počet členů vč. jmen, kteří jsou nebo byli součástí Team Czech Republic společně s rokem, kdy v TCR působili:

2016

 • Senior Coed - Alexandr Stolpovskych, Ondřej Polanský, Ema Horká, Daniela Prokopová, Ema Horká

2017

 • Senior Coed - Tereza Cihlová, Veronika Čiháková, Linda Doležalová, Marek Jína, Ondřej Linha, Amálie Mošová, Lucie Nechvátalová, Ondřej Polanský, Alexandr Stolpovskych, Dominika Svitáková, Kateřina Šťastná, Tomáš Těšinský
 • Junior AG - Ester Beranová, Sára Broszová, Alena Jankovská, Veronika Janteková, Adéla Veiglová, Míša Melichárková, Natálie Scheiberová, Veronika Bradlerová, Kája Tökölyová
 • Trenér reprezentace - Andrea Lavrinčíková

2018

 • Senior Coed - Veronika Čiháková, Ondřej Polanský, Alexandr Stolpovskych, Karin Černá, Štěpán Sýkora
 • Junior AG - Alena Jankovská, Daniela Vydrová, Anežka Francová, Aneta Bučilová, Míša Melichárková
 • Trenér reprezentace - Andrea Lavrinčíková

2019

 • Senior AG - Linda Doležalová
 • Junior AG - Daniela Vydrová, Kačka Jírů, Kristýna Janovská, Kamila Maštalířová
 • 2019 Trenéři - Andrea Lavrinčíková, Alexandr Stolpovskych
 • 2019 Porotce MS - Míková Simona

2020

 • Senior AG - Linda Karásková, Asja Maximova
 • Junior AG - Daniela Vydrová, Kateřina Jírů, Diana Marešová, Aneta Bučilová,Kačka Jírů, Míša Melichárková, Majda Kačerovská, Anna Hasmanová
 • 2020 Trenéři - Nikola Dohnalová, Alexandr Stolpovskych